Digi TV Film: Program TV: 25-03-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:01 The dark knight
09:31 Baby mama
11:31 Get Smart
13:31 Sex and the city
16:00 Sisterhood of the travelling pants 2
18:01 The incredible hulk
20:01 Forgetting Sarah Marshall
22:00 Wanted
00:00 Tequila sunrise
02:01 Interview with the vampire
04:00 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay

Digi Film 2

06:01 Sex and the city
08:30 Wanted
10:30 Forgetting Sarah Marshall
12:31 Mamma mia
14:30 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
16:31 The dark knight
19:00 Sex and the city
21:30 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
23:30 Reality bites
01:30 The dark knight
04:00 Forgetting Sarah Marshall

AXN

07:00 Disparuti
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Foc salbatic
10:00 Stargate SG-1
10:55 Zoom
11:00 Stagiarii
11:30 Stagiarii
12:00 Disparuti
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stagiarii
15:30 Stagiarii
16:00 Disparuti
16:55 Zoom
17:00 Foc salbatic
18:00 Doctori �n Los Angeles
19:00 Stagiarii
19:30 Stagiarii
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Alias
22:00 Lost - Naufragiatii
23:00 Dosarele fantoma
00:00 David Letterman Show
01:00 Alias
02:00 Lost - Naufragiatii
02:45 Dosarele fantoma
03:30 Alias
04:30 Promo

Cinemax

07:00 Oaia neagra
08:25 Avril
10:00 Turnul lui Suso
11:40 Noaptea mea cu Maud
13:30 Cantecul lui Brian
15:00 Perseverenta
16:45 Hollywood Top 10
17:10 Singuratatea alergatorului
18:55 Cu totii sunt bine
21:00 Pamant si libertate
22:50 Lake City
00:20 Dennis P.
01:55 Capul familiei
03:35 Ben X
05:10 Privatizarea

HBO

06:00 Suspinele inimii
07:30 Un Craciun cu Dennis
08:55 John Tucker trebuie sa moara
10:25 Vin si sarutari
11:45 Cinema, cinema, cinema
12:10 Autopsia extraterestrilor
13:45 Sarbatori in catuse
15:15 Ingerul necesar
16:50 Alegeri americane
18:45 Babylon 5 - Voci in intuneric
20:00 Eragon
21:45 Spectrul
23:10 Seducatorul fara chip
01:00 Asediul
02:55 Eragon
04:35 Spectrul

Pro Cinema

06:00 Apropo TV
09:00 Scooby Doo
09:30 Baietii mei
10:00 Prietenii tai
10:30 Entertainment News
11:30 Teo
12:45 La Bloc
13:15 Scooby Doo
13:45 Casa Foster
14:15 Fotbalistii si nevestele lor
15:15 Veronica Mars
16:15 Celebritate
16:30 Marele cutremur din Los Angeles
18:30 La Bloc
19:00 Dragoste, sex si cariera
19:30 Dragoste, sex si cariera
20:00 Calatorii in necunoscut
21:00 Baietii mei
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Demonii Kung Fu
00:00 Oz - Inchisoarea federala
01:00 Cantec pentru un masacru
03:00 Fata de 10
03:05 Demonii Kung Fu
04:30 Oz - Inchisoarea federala
05:30 Lumea PRO CINEMA

Eurosport

09:30 Curling: (Live)
11:00 Patinaj artistic:
13:30 Curling:
14:00
15:30 Patinaj artistic:
16:00
17:00 Patinaj artistic:
17:30
19:00 Fotbal:
19:15 Omnisport:
19:20 Calarie:
20:20 Calarie:
20:25 Golf: Clubul de Golf
20:30 Navigatie:
20:40 Omnisport:
20:45 Ciclism:
22:45 Patinaj artistic:
02:00 Fotbal:
02:15 Omnisport: WATTS (reluare)
02:30

ELVIS