Digi TV Film: Program TV: 26-03-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:00 The incredible hulk
08:00 Get Smart
10:00 The dark knight
12:30 Forgetting Sarah Marshall
14:31 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
16:30 Sex and the city
19:00 Baby mama
21:00 Mamma mia
23:00 The bourne identity

Digi Film 2

06:00 Baby mama
08:00 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
10:00 Sex and the city
12:30 Sisterhood of the travelling pants 2
14:31 Mamma mia
16:30 The incredible hulk
18:30 Get Smart
20:30 The dark knight
23:00 Cats and dogs

AXN

07:00 Disparuti
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Foc salbatic
10:00 Stargate SG-1
10:55 Zoom
11:00 Stagiarii
11:30 Stagiarii
12:00 Disparuti
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stagiarii
15:30 Stagiarii
16:00 Disparuti
16:55 Zoom
17:00 Foc salbatic
18:00 Doctori in Los Angeles
19:00 Stagiarii
19:30 Stagiarii
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Alias
22:00 CSI: New York - Criminalistii
23:00 Echipa speciala
00:00 David Letterman Show
01:00 Alias
02:00 CSI:New York-Criminalistii
02:50 Echipa speciala
03:40 Alias
04:30 Promo

Cinemax

07:00 Cu totii sunt bine
09:05 Perseverenta
10:50 Orfeu in infern
12:50 Singuratatea alergatorului
14:30 Miguel si William
16:10 Dupa el
17:40 Cinci detectivi la miezul noptii
19:15 Genunchiul lui Claire
21:00 Inimi pure
22:20 Drum fara �ntoarcere
23:55 Turbare
01:20 Stigmata
03:00 Ucigas virtual
04:45 Dansatoarele zombi

HBO

06:00 Sarbatori in catuse
07:25 Ingerul necesar
09:00 Alegeri americane
10:55 Babylon 5 - Voci in intuneric
12:05 Gool! 2
14:00 Ia-o de la capat
15:30 Concert Nelly Furtado
16:55 Cavalerii din Bronx
18:25 Permis de casatorie
20:00 Femeile din umbra
22:00 Istoria secreta: Viol �n Congo
23:20 True Blood
00:15 Diane Arbus: O poveste de dragoste
02:15 Femeile din umbra
04:10 Istoria secreta: Viol �n Congo
05:30 Filme si vedete

Pro Cinema

06:00 Apropo TV
09:00 Scooby Doo
09:30 Baietii mei
10:00 Prietenii tai
10:30 Marele cutremur din Los Angeles
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Scooby Doo
14:45 Casa Foster
15:15 Dragoste, sex si cariera
15:45 Dragoste, sex si cariera
16:15 Celebritate
16:30 Suspect de crima
18:30 La Bloc
19:00 Dragoste, sex si cariera
19:30 Dragoste, sex si cariera
20:00 Serii fara limite: Expertul
21:00 Baietii mei
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Filmul de 10: Cargo
00:00 Oz - Inchisoarea federala
01:00 Omul zilei
02:45 Fata de 10
02:50 Cargo
04:15 Oz - Inchisoarea federala
05:15 Lumea PRO CINEMA
05:45 Apropo TV

Eurosport

09:30 Curling: (Live)
11:00 Patinaj artistic:
13:30 Patinaj artistic:
14:45 Biatlon:
15:15 Biatlon:
16:45 Curling:
17:45 Patinaj artistic:
19:00 Fotbal:
19:15 Biatlon:
20:15 Ciclism:
22:30 Patinaj artistic:
01:45 Biatlon:
02:00
02:15
02:30

ELVIS