Results 1 to 7 of 7

Thread: Me riktheni ne gjirin tuaj!

 1. #1

  Me riktheni ne gjirin tuaj!

  Pershendetje!Duke shfletuar faqet e forumit tuaj pa dashur hapa nje mesazh publicitar,nga ai moment nuk me hapet me adresa e forumit(kur fus fjalekalimin me del nje faqe e hirte pa asnje te dhene)Ju lutem me ndihmoni si te hap faqen e forumit perseri duke ruajtur te njejtin nikname dhe passward.Faleminderit!

 2. #2
  Senior Member inxhinieri's Avatar
  Join Date
  20-02-2008
  Posts
  213
  Uploads
  2

  Re: Me riktheni ne gjirin tuaj!

  atehere si arrin te shkruash ketu nese nuk mund te fusesh passwordin e nickname

 3. #3
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Me riktheni ne gjirin tuaj!

  Quote Originally Posted by Juristi View Post
  Pershendetje!Duke shfletuar faqet e forumit tuaj pa dashur hapa nje mesazh publicitar,nga ai moment nuk me hapet me adresa e forumit(kur fus fjalekalimin me del nje faqe e hirte pa asnje te dhene)Ju lutem me ndihmoni si te hap faqen e forumit perseri duke ruajtur te njejtin nikname dhe passward.Faleminderit!
  ēdo problem e ke tek vetja mund te kesh istaluar ndonje trojan ose virus ose spyware ose dicka qe qe ka te beje me familjen e programeve publicitare spy.


  nje antivirus te mire, dhe nje antispyware do e zgjidhesh problemin.

  ky sit nuk ka asgje qe te mund te bllokoje antarit hyrjen ne sit. do te ishte absurde po te ishte ashtu.

  po nuk e zgjidhe
  atehere hap nje teme te re nga nje netkafe ne anglisht ketu
  http://www.satsupreme.com/forumdisplay.php?f=305

  dhe administratori do te jape nje pergjigje me te sakte se une, shpjegoja mire ca siti klikove dhe ca problemi te jep.

 4. #4
  Senior Member
  Join Date
  20-06-2008
  Posts
  214
  Uploads
  1

  Re: Me riktheni ne gjirin tuaj!

  Quote Originally Posted by Juristi View Post
  Pershendetje!Duke shfletuar faqet e forumit tuaj pa dashur hapa nje mesazh publicitar,nga ai moment nuk me hapet me adresa e forumit(kur fus fjalekalimin me del nje faqe e hirte pa asnje te dhene)Ju lutem me ndihmoni si te hap faqen e forumit perseri duke ruajtur te njejtin nikname dhe passward.Faleminderit!


  Mos ka qene serveri i zon se ka pas ndodh shpesh kur kishte shum celesa ne qarkullim

 5. #5
  Giga68
  Join Date
  27-09-2007
  Location
  Shqiponja
  Posts
  337
  Uploads
  191

  Re: Me riktheni ne gjirin tuaj!

  Quote Originally Posted by tironci View Post
  Mos ka qene serveri i zon se ka pas ndodh shpesh kur kishte shum celesa ne qarkullim
  edhe mua me ndodh shpesh kur asht servi i ngarkuar shum por duhet ta provosh dy ose tri her dhe hapet

 6. #6
  Contributing Member
  Join Date
  25-12-2008
  Posts
  438
  Uploads
  0

  Re: Me riktheni ne gjirin tuaj!

  mua ma beri die kete problem biles sa me hapej faqia me bllokohej dhe me thoshte qe ske te drejte te futesh, kurse sot punon shum mire,ndoshta do ketr qen rieti i ngarkuar per kete server, cdo gje ben vaki

 7. #7
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska Ēte duhet ty..
  Posts
  1,396
  Uploads
  17

  Re: Me riktheni ne gjirin tuaj!

  mua ma ka bere mbreme dhe parmbreme njelloj si ty interisti 12, por gjithmone ne orarin e darkes. me sa duket qenka epidemi virtuale.

Similar Threads

 1. Jepni mendimin tuaj
  By milan- in forum Albanian / Shqip
  Replies: 26
  Last Post: 10-09-2009, 18:01:50

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •