Results 1 to 5 of 5

Thread: digiquest 6630+usb

 1. #1
  Contributing Member
  Join Date
  25-12-2008
  Posts
  438
  Uploads
  0

  digiquest 6630+usb

  digiquest 6630+usb, codifika conax, aka ndonje softer per kete decoder

 2. #2
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska «te duhet ty..
  Posts
  1,396
  Uploads
  17

  Re: digiquest 6630+usb

  Quote Originally Posted by interisti_12 View Post
  digiquest 6630+usb, codifika conax, aka ndonje softer per kete decoder
  merri. dekoderin qe ke nuk e njoh po ketu ne forum gjeta keto per dekoderin tend . Uroj te beje pune.
  loaderi e ke ketu ne forum

 3. #3
  Contributing Member
  Join Date
  25-12-2008
  Posts
  438
  Uploads
  0

  Re: digiquest 6630+usb

  Quote Originally Posted by kapoaug View Post
  merri. dekoderin qe ke nuk e njoh po ketu ne forum gjeta keto per dekoderin tend . Uroj te beje pune.
  loaderi e ke ketu ne forum
  shoku loaderin se pash ne seksionin e digiquest kishte loderin vetem te 6400 apo eshte njelloj,nuk edi cfar me sygjeron tieter, kishte vetem seteditor per 6630 usb por loaderi nuk e gjeta

 4. #4
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska «te duhet ty..
  Posts
  1,396
  Uploads
  17

  Re: digiquest 6630+usb

  Quote Originally Posted by interisti_12 View Post
  shoku loaderin se pash ne seksionin e digiquest kishte loderin vetem te 6400 apo eshte njelloj,nuk edi cfar me sygjeron tieter, kishte vetem seteditor per 6630 usb por loaderi nuk e gjeta
  provo dhe te 6400, por perderisa dekoderi eshte me usb nuk besoj se ke nevoje per loader.

 5. #5
  Contributing Member
  Join Date
  25-12-2008
  Posts
  438
  Uploads
  0

  Re: digiquest 6630+usb

  Quote Originally Posted by kapoaug View Post
  provo dhe te 6400, por perderisa dekoderi eshte me usb nuk besoj se ke nevoje per loader.
  rofsh ashtu e bera por megjithate e gjeta dhe loaderin ne nje forum,ok

Similar Threads

 1. digiquest 6630
  By tonix in forum DigiQuest
  Replies: 0
  Last Post: 14-11-2009, 19:59:38
 2. Digiquest 6630+usb
  By GabryWRC in forum DigiQuest
  Replies: 0
  Last Post: 10-11-2009, 15:19:22
 3. digiquest ac9
  By lder in forum DigiQuest
  Replies: 0
  Last Post: 09-06-2009, 21:24:40
 4. Question Info su Digiquest 6630 USB
  By delta00 in forum Italian / Italiano
  Replies: 0
  Last Post: 02-02-2009, 15:25:34
 5. digiquest
  By vgago in forum Portuguese / PortuguÍs
  Replies: 0
  Last Post: 28-02-2006, 23:00:57

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •