Digi TV Film: Program TV: 30-03-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1° West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:30 Mamma mia
09:31 Sex and the city
12:00 Get Smart
14:00 The incredible hulk
16:00 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
18:00 Forgetting Sarah Marshall
20:00 Death race
22:00 The dark knight

Digi Film 2

07:30 The incredible hulk
09:30 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
11:31 Forgetting Sarah Marshall
13:30 The dark knight
16:00 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
18:00 Mamma mia
20:01 Sex and the city
22:30 Baby mama

AXN

07:00 Disparuti
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Foc salbatic
10:00 Stargate SG-1
10:55 Zoom
11:00 Stagiarii
11:30 Stagiarii
12:00 Disparuti
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stagiarii
15:30 Stagiarii
16:00 Disparuti
16:55 Zoom
17:00 Foc salbatic
18:00 Doctori in Los Angeles
19:00 Stagiarii
19:30 Stagiarii
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Alias
22:00 The Shield: Lege si faradelege
23:05 Satisfactia
00:10 David Letterman Show
01:10 Alias
02:10 The Shield: Lege si faradelege
03:00 Satisfactia
03:50 Alias
04:45 Promo

Cinemax

06:05 Cafeneaua vedetelor - James Caan
06:30 Hollywood Top 10 - Blonde
07:00 Fac ce vreau cu viata mea
09:00 Umbra nimanui
10:50 Hollywood Top 10 - Viata de apoi
11:15 Trilogia cantecului de dragoste
13:15 Un strop de ciocolata
14:50 Credem in dragoste
16:45 Interceptarea (it., 2006)
17:15 Trilogia Interceptarea (it., 2006)
19:00 Trilogia cantecului de dragoste
21:00 Aventura īn doi
22:50 Madona neagra
00:20 Patru la Copacabana
02:05 Lake City (sua, 2008, drama)
03:35 Scenariul ucigas
05:25 Dennis P. (belg.-hol., 2007, com.)

HBO

06:00 Ghost Rider
07:45 Sarbatori in catuse
09:15 Baschetii fermecati 2
10:50 Trei femei si un pariu
12:15 Cavalerii din Bronx
13:45 Premiul AFI - Warren Beatty
15:15 Cu sufletul pe masa
16:45 Babylon 5 - Voci in intuneric
18:00 Un Craciun cu Dennis
19:30 Pe platourile de filmare (s)
20:00 Scapati-ma de mama!
21:35 Stand-Up Cafe
22:10 Larry David, inamicul public nr. 1
22:45 Steaguri pline de glorie
00:55 Scapati-ma de mama!
02:25 Stand-Up Cafe
02:55 Larry David, inamicul public nr. 1
03:30 Asediul
05:25 Joi (18)

Pro Cinema

06:00 Apropo TV (divertisment)
09:00 Aventurile lui Don Coyote
09:30 Extraterestrii in familie
10:00 Extraterestrii in familie
10:30 La invoiala cu diavolul
12:30 Teo (reluare)
13:45 Scooby Doo
14:15 Un detectiv intrat la apa
14:45 Poirot
15:45 Fotbalistii si nevestele lor
16:15 Fotbalistii si nevestele lor
16:45 Celebritate
17:00 Adevarul gol-golut
17:30 Veronica Mars
18:30 La Bloc (AP) (reluare)
19:00 Serii fara limite:
19:30 Serii fara limite:
20:00 Serii fara limite:
21:00 Comedia in esenta tare:
21:30 Comedia in esenta tare:
21:55 Fata de 10 (2008, divertisment)
22:00 Filmul de 10: Telefonul mortii
00:15 Carnivale (sua, 2003, s, episodul 1)
01:15 Nunta de piatra (rom., 1972)
03:00 Weekend cu spioni
04:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:15 Apropo TV (divertisment)

Eurosport

09:30 Snooker:
11:30
12:00
12:30 Canotaj:
12:45
13:15 Biatlon:
13:30
13:45 Biatlon:
14:30 Snooker:
16:30
17:00
17:30 Biatlon:
18:00 Tenis: Circuitul feminin WTA
21:45 Omnisport:
21:50 Omnisport:
22:00 Lupte Pro:
22:30 Lupte Pro:
23:25 Omnisport:
23:30 Sporturi de contact:
00:30 Fotbal:
01:30 Atletism:
02:30

ELVIS