Digi TV Film: Program TV / 01-04-2009

Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


Digi Film 1

06:00 Baby mama
08:01 The incredible hulk
10:01 Sex and the city
12:30 Mamma mia
14:30 The dark knight
17:02 Forgetting Sarah Marshall
19:00 Get Smart
21:00 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
23:00 Sisterhood of the travelling pants 2
01:01 Cats and dogs
02:31 Lorenzos oil
05:01 Mamma mia


Digi Film 2

07:31 Forgetting Sarah Marshall
09:30 Get Smart
11:30 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
13:30 Baby mama
15:30 The incredible hulk
17:31 Sex and the city
20:01 Mamma mia
22:00 The dark knight
00:30 The big Lebowski
02:31 Sex and the city
05:00 The incredible hulk


AXN

07:00 Disparuti
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Foc salbatic
10:00 Stargate SG-1
10:55 Zoom
11:00 Stagiarii
11:30 Stagiarii
12:00 Disparuti
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stagiarii
15:30 Stagiarii
16:00 Disparuti
16:55 Zoom
17:00 Foc salbatic
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Stagiarii
19:30 Stagiarii
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Alias
22:00 Lost - Naufragiatii
23:00 Mesaje de dincolo
00:00 David Letterman Show
01:00 Alias
02:00 Lost - Naufragiatii
02:55 Mesaje de dincolo
03:50 Alias
04:30 Promo


Cinemax

07:00 Drumul spre casa
08:40 Magicianul (tur., 2006, com.
10:40 Oaia albastra a familiei
12:00 Cinci detectivi la miezul noptii
13:35 Orfeu in infern
15:35 Atlasul geografiei umane
17:20 Magicianul (tur., 2006, com.
19:20 Escapade(isr.-ger.-fra.,2008,drama)
21:00 Disparutul (sua, 1982, dr. pol.)
23:00 Epitafuri (arg., 2004, s. thrill.)
23:50 Incest (arg.-fra., 2005, drama)
01:15 Nimic de pierdut
02:45 13 m2 (fra., 2007, polit.)
04:10 Degete de otel
05:40 Dragoste neimplinita


HBO

06:00 Visand la Beverly Hills
07:55 Soldatul din Lumea Noua
09:30 Tsunami: Dupa dezastru
11:05 Tsunami: Dupa dezastru
12:40 Pe platourile de filmare (s)
13:10 Iubita de toti (sue., 2007, com.)
14:55 Printesa (can., 2008, f. de fam.)
16:25 Colegi de camera (1995, com.) (12)
18:15 Invizibil (sua, 2007, thrill.) (12)
20:00 Disparuta fara urma
21:55 Credo (engl., 2008, horror) (15)
23:25 Confetti (sua, 2006, com. rom.)
01:05 Idiocratie (sua, 2006, S.F.) (15)
02:30 Furia monstrului 3
04:05 Disparuta fara urma


National Geographic

06:00 Megastructuri: Megapoduri
07:00 Real?
08:00 Cronicile crococdililor
08:30 Jurnal salbatic
09:00 Reparatii de top
10:00 Megastructuri
11:00 Cand delfinii plang
12:00 Real?
13:00 Megastructuri: Megapoduri
14:00 Reparatii de top
15:00 Megastructuri
16:00 Ultimul lynx din Spania
17:00 Cronicile crococdililor
17:30 Jurnal salbatic
18:00 Egipt
19:00 Real?
20:00 Codex Gigas
21:00 Biblia secreta
22:00 Real?
23:00 Tabu
00:00 Biblia secreta
01:00 Real?
02:00 Codex Gigas
03:00 Biblia secreta
04:00 Real?
05:00 Real?


Pro Cinema

09:30 Baietii mei
10:00 Prietenii tai
10:30 Fotbalistii si nevestele lor
11:00 Fotbalistii si nevestele lor
11:30 Entertainment News
12:30 Teo (reluare)
13:45 La Bloc (AP) (reluare)
14:15 Scooby Doo
14:45 Un detectiv intrat la apa
15:15 Dragoste, sex si cariera
15:45 Dragoste, sex si cariera
16:15 Fotbalistii si nevestele lor
16:45 Fotbalistii si nevestele lor
17:15 Celebritate
17:30 Veronica Mars
18:30 La Bloc (AP) (reluare)
19:00 Serii fara limite:
19:30 Serii fara limite:
20:00 Serii fara limite:
21:00 Comedia in esenta tare:
21:30 Comedia in esenta tare:
21:55 Fata de 10 (2008, divertisment)
22:00 Filmul de 10: In casa vulturilor
00:00 Carnivale (sua, 2003, s, episodul 3)
01:00 Misterele intunericului
02:45 Calatorii in necunoscut
03:30 Carnivale (sua, 2003, s, episodul 3)
04:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:45 Apropo TV (divertisment)


Viasat History

06:00 Ultimul doborator de baraje
07:00 Petrol extrem
08:00 Vremea vrajitoarelor
09:00 Misterele istoriei
09:30 Mari savanti
10:00 Cartea care a socat lumea
11:00 Religii pierdute
11:30 Misterele mumiilor
12:00 Elena din Troia
13:00 Viata sub Napoleaon
14:00 Ultimul doborator de baraje
15:00 Petrol extrem
16:00 Vremea vrajitoarelor
17:00 Misterele istoriei
17:30 Mari savanti
18:00 Misteriosul caz al lui Kaspar Hauser
19:00 Descoperiri antice
20:00 Elena din Troia
21:00 Viata sub Napoleaon
22:00 Razboiul secolului
23:00 Aliatii in Germania postbelica
00:00 Vremea vrajitoarelor
01:00 Misterele istoriei
01:30 Mari savanti
02:00 Misteriosul caz al lui Kaspar Hauser
03:00 Descoperiri antice
04:00 Elena din Troia
05:00 Viata sub Napoleaon


Zone reality

06:05 Cine crezi ca esti? (AP)
08:50 Cine crezi ca esti? (AP)
09:45 Mana destinului (AP)
10:40 Lisa Williams:
11:35 Nasteri extraordinare (AP)
12:30 In calea furtunii (AP)
12:55 Sanatoriul anatolian (AP)
13:50 Mana destinului (AP)
14:45 Nasteri extraordinare (AP)
15:40 In calea furtunii (AP)
16:10 Lisa Williams:
17:05 Cine crezi ca esti? (AP)
18:00 Sanatoriul anatolian (AP)
19:00 Mana destinului (AP)
20:00 S-ar putea intampla maine (AP)
20:30 Sporturi trasnite (AP)
21:00 Dincolo de limita (AP)
21:30 Medium salvator (AP)
22:00 Camera de garda (AP)
23:00 Detectivi in halate albe (AP)
23:30 Detectivi in halate albe (AP)
00:00 Femei in spatele gratiilor (AP)
01:00 Infidelitati (AP)
01:55 Chirurgia cosmetica (AP)
02:20 Chirurgia cosmetica (AP)
02:45 Camera de garda (AP)
03:35 Detectivi in halate albe (AP)
04:00 Detectivi in halate albe (AP)
04:25 Femei in spatele gratiilor (AP)
05:15 Lisa Williams: