Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21

Thread: τα εχω παιξει

τα εχω παιξει

anoigo ayto to thread mipos kai mporesei kai me voithiseis kaneis me ena arxio.prospatho na peraso se mia gam.....card meso enos phoenix kai me loader to emk 3.5 ena fakelo poy na pezei kai to elliniko kai to kypriako paketo, distixos omos den mporo na katafero na peksei to kypriako eno to elliniko einai ok mipos xreiazete kapio eidiko arxeio kai kapios ksexoristos tropos?exo dokimasei polla arxeia alla tipota ean mporeite sas parakalo eksigise mou ti kano lathos.o dektis pou pezei i karta einai enas humax 5400.eyxaristo

Re: τα εχω παιξει

Quote Originally Posted by tsitsi58 View Post
    anoigo ayto to thread mipos kai mporesei kai me voithiseis kaneis me ena arxio.prospatho na peraso se mia gam.....card meso enos phoenix kai me loader to emk 3.5 ena fakelo poy na pezei kai to elliniko kai to kypriako paketo, distixos omos den mporo na katafero na peksei to kypriako eno to elliniko einai ok mipos xreiazete kapio eidiko arxeio kai kapios ksexoristos tropos?exo dokimasei polla arxeia alla tipota ean mporeite sas parakalo eksigise mou ti kano lathos.o dektis pou pezei i karta einai enas humax 5400.eyxaristo
    auto paizi pantou an den sou paiksi auto den iparhi periptosi na deis pote kipriaka se auti tin karta o dehtis sou ine korifi kai i karta sou pithanon pano apo ena hrono einai palia esi bori na tin pitres tora alla einai palia

file besttt eyxaristo gia thn apantisi i karta prin 15 meres epeze omos stamatisan apotoma ta kypriaka apo ayton pou tin pira tin pira etoimi me arxeio enoo ap'oti mou eipe i ekdosi ths kartas einai 1.6.pantos tha dokimaso to arxeio sou kai tha sou po.mipos prepei na to afiso gia kapies ores se kapio kanali?

file besttt eyxaristo gia thn apantisi i karta prin 15 meres epeze omos stamatisan apotoma ta kypriaka apo ayton pou tin pira tin pira etoimi me arxeio enoo ap'oti mou eipe i ekdosi ths kartas einai 1.6.pantos tha dokimaso to arxeio sou kai tha sou po.mipos prepei na to afiso gia kapies ores se kapio kanali?
    oxi ihe mesa i to 22/12 i to 2/12 kai sou epeze kipriaka tora den paizoun auta ta arheia kipriaka pou teriazane stin karta sou tha perimenis

δυστηχως φιλε besttt δεν παιζει το αρχειο αυτο που πρεπει να περιμενω τι ειναι?καποιο καινουργιο αρχειο?υπαρχει περιπτωση να παιξει ποτε κυπρο η οχι?σε ευχαριστω για την βοηθεια σου.

δυστηχως φιλε besttt δεν παιζει το αρχειο αυτο που πρεπει να περιμενω τι ειναι?καποιο καινουργιο αρχειο?υπαρχει περιπτωση να παιξει ποτε κυπρο η οχι?σε ευχαριστω για την βοηθεια σου.
    den paizoun ola ta fileta pantou to idio den iparhei kolpo gia ta cyprus i ta vlepi amesos i karta sou i den tha TA DEI KAI ENA HRONO NA PERIMENIS TO AU PetihainiI MONO STA GR APLA TA FILETA POU PAIZANE STIN KARTA SOU CYPRUS EHOUN KLISI THA VGEI KAINOURIO KANE IPOMONI filika besttt

σε ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση σου οταν θα βγει το αρχειο που χρειαζομαι εγω σε παρακαλω ενημερωσε με με pm γιατι κυκλοφορουν τοσα πολλα αρχεια που δεν ξερω πιο ειναι το καταλληλο για εμενα.

Senior Member
    Uploads
    1

Wink Re: τα εχω παιξει

den 9a to xexasi 8a se enimerosi.....KRATA KATALOGO..

δυστυχως σημερα τερμα και τα gr μηπως υπαρχει καποιο αρχειο ακομη που να παιζει?ευχαριστω.

δυστυχως σημερα τερμα και τα gr μηπως υπαρχει καποιο αρχειο ακομη που να παιζει?ευχαριστω.
    klise dehti vgale karta anoikse dehti vale karta kai kane zaping tha ertoun alla tha erthoun an ihes diko mou fileto mesa gia ta alla den ksero

Page 1 of 3 123 LastLast