Digi TV Film: Program TV: 02-04-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1° West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:00 Get Smart
09:00 Forgetting Sarah Marshall
11:01 The dark knight
13:31 Sex and the city
16:00 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
18:00 The incredible hulk
20:00 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
22:00 Baby mama
00:00 Shout

Digi Film 2

07:00 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
09:00 Death race
11:01 Baby mama
13:01 Get Smart
15:00 Mamma mia
17:00 Sisterhood of the travelling pants 2
19:01 The dark knight
21:30 Sex and the city
00:00 Out of Africa

AXN

07:00 Disparuti
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Foc salbatic
10:00 Stargate SG-1
10:55 Zoom
11:00 Stagiarii
11:30 Stagiarii
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stagiarii
15:30 Stagiarii
16:00 Disparuti
16:55 Zoom
17:00 Foc salbatic
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Stagiarii
19:35 Stagiarii
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Alias
22:00 CSI: New York - Criminalistii
23:00 Echipa speciala
00:00 David Letterman Show
01:00 Alias
02:00 CSI: New York - Criminalistii
02:50 Echipa speciala
03:45 Alias
04:30 Promo

Cinemax

07:00 Atlasul geografiei umane
08:45 Oaia albastra a familiei
10:10 Orfeu īn infern(sua,1959,f.a.,a-n)
12:10 Escapade (isr.-ger.-fra.,2008,drama)
13:55 Flori de cires
16:00 Turnul lui Suso(spa.,2007,com.)
17:35 Trilogia cantecului de dragoste
19:35 Misterul lui Watteau
21:00 Gheata neagra
22:45 Cine bate la usa mea?
00:15 Cabana (sua, 2008, horror)
01:40 Privatizarea
03:15 Dansatoarele zombi
04:50 Drum periculos

HBO

06:00 Iubita de toti (sue., 2007, com.)
07:45 Printesa (can., 2008, f. de fam.)
09:15 Colegi de camera (1995, com.) (12)
11:05 Invizibil (sua, 2007, thrill.) (12)
12:45 Reactie in lant (sua, 1996, act)
14:30 Flicka (sua-engl., 2006, avent.)
16:05 Nicaieri nu e ca acasa!
17:45 Harry Potter si Ordinul Phoenix
20:00 Drumul spre regasire
21:50 Fantomele din Abu Ghraib
23:15 True Blood
00:15 Hollywoodland (sua, 2006, dr. ist.)
02:20 The Omen: Profetia
04:10 Drumul spre regasire

Pro Cinema

09:00 Scooby Doo
09:30 Baietii mei
10:00 Prietenii tai
10:30 Fotbalistii si nevestele lor
11:00 Fotbalistii si nevestele lor
11:30 Veronica Mars
12:30 Teo (reluare)
13:45 La Bloc (AP) (reluare)
14:15 Scooby Doo
14:45 Un detectiv intrat la apa
15:15 Dragoste, sex si cariera
15:45 Dragoste, sex si cariera
16:15 Celebritate
16:30 Suspect de crima
18:30 La Bloc (AP) (reluare)
19:00 Serii fara limite:
19:30 Serii fara limite:
20:00 Serii fara limite:
21:00 Comedia in esenta tare:
21:30 Comedia in esenta tare:
21:55 Fata de 10 (2008, divertisment)
22:00 Filmul de 10: Musca
00:00 Carnivale (sua, 2003, s, episodul 4)
01:00 Fata de 10 (2008, divertisment)
01:05 Musca (sua, 1986, horror)(reluare)
02:30 Expertul
03:15 Carnivale (sua, 2003, s, episodul 4)
04:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:30 Apropo TV (divertisment)

Eurosport

09:30 Snooker:
12:30 Fotbal:
13:15 Fotbal:
14:00 Snooker:
14:30 Snooker:
17:30 Tenis: Circuitul feminin WTA
19:00 Fotbal:
19:15 Tenis: Circuitul feminin WTA
20:00 Tenis: Circuitul feminin WTA
21:45 Sporturi de contact:
00:00 Raliuri:
00:30 Lupte Pro:
01:30 Lupte Pro:
02:00 Raliuri:
02:30

ELVIS