Digi TV Film: Program TV
Friday 03.04.2009


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West

@@@@@@@@@@@@@@@@@


Digi Film 1


08:00 Sisterhood of the travelling pants 2
10:01 Mamma mia
12:00 The incredible hulk
14:00 The dark knight
16:30 Get Smart
18:30 Forgetting Sarah Marshall
20:31 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
22:30 Sex and the city
01:00 The bourne identity
03:00 The dark knight
05:30 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor


Digi Film 2

07:30 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
09:31 Get Smart
11:31 Forgetting Sarah Marshall
13:30 Death race
15:31 Sex and the city
18:01 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
20:00 Mamma mia
22:01 The incredible hulk
00:01 Interview with the vampire
02:01 The big Lebowski
04:01 Get Smart

AXN

07:00 Disparuti
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Foc salbatic
10:00 Stargate SG-1
10:55 Zoom
11:00 Stagiarii
11:35 Stagiarii
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stagiarii
15:35 Stagiarii
16:05 Disparuti
16:55 Zoom
17:00 Foc salbatic
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Stagiarii
19:30 Stagiarii
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Alias
22:00 Casa de sticla
00:35 David Letterman Show
01:35 Alias
02:35 Cea mai rea saptamana
03:00 Casa de sticla
04:30 Promo

Cinemax

06:30 Hollywood Top 10
07:00 Misterul lui Watteau
08:20 Flori de cires
10:25 Un strop de ciocolata
12:00 Cafeneaua vedetelor
12:25 Trilogia cantecului de dragoste
14:25 Ore de vara(fra., 2008, drama)
16:05 Genunchiul lui Claire
17:50 Zile albastre
19:20 Un strop de ciocolata
21:00 Viata si epoca judecatorului
23:00 Epitafuri
23:55 Inviati (can., 2007, horror)
01:20 De la Londra la Brighton
02:45 Poarta raiului (mar., 2006, drama)
05:10 Nelegiuitii (sua, 2005, polit.)

HBO

06:00 Reactie in lant (sua, 1996, act)
07:45 Flicka (sua-engl., 2006, avent.)
09:20 Nicaieri nu e ca acasa!
10:55 Harry Potter si Ordinul Phoenix
13:10 In ritm de step
15:05 Sirena (engl., 2007, f. de fam.)
16:35 La 25 de ani ma sinucid
18:05 Jack si Jill impotriva lumii
19:30 Cinema, cinema, cinema (s. doc.)
20:00 Viata mea in Idlewild
22:00 True Blood
22:55 Cartita (sua, 2006, polit.)(15)
01:25 Masacrul din Texas: Inceputurile
02:55 Trailer Park Boys: Filmul
04:25 Monstrul preistoric

National Geographic

06:00 Planeta carnivorelor
07:00 Real?
08:00 Cronicile crococdililor
08:30 Jurnal salbatic
09:00 Paralei
10:00 Predator CSI
11:00 Crocodili mari
12:00 Real?
13:00 Planeta carnivorelor
14:00 Paralei
15:00 Predator CSI
16:00 Jurnal explorator
17:00 Cronicile crococdililor
17:30 Jurnal salbatic
18:00 Culise
19:00 Real?
20:00 Tribul pierdut din Palau
21:00 Planeta la control
22:00 Portavioane
23:00 Tabu
00:00 Planeta la control
01:00 Portavioane
02:00 Tribul pierdut din Palau
03:00 Planeta la control
04:00 Portavioane
05:00 Real?

Pro Cinema

09:00 Scooby Doo
09:30 Baietii mei
10:00 Prietenii tai
10:30 Suspect de crima
12:30 Teo (reluare)
13:45 La Bloc (AP) (reluare)
14:15 Scooby Doo
14:45 Un detectiv intrat la apa
15:15 Dragoste, sex si cariera
15:45 Dragoste, sex si cariera
16:15 Celebritate
16:30 Miss Marple: Crima din trecut
18:30 La Bloc (AP) (reluare)
19:00 Serii fara limite:
19:30 Serii fara limite:
20:00 Serii fara limite:
21:00 Comedia in esenta tare:
21:30 Comedia in esenta tare:
21:55 Fata de 10 (2008, divertisment)
22:00 Filmul de 10: Salvatorul de suflete
00:15 Prison Break
01:15 Fata de 10 (2008, divertisment)
01:20 Salvatorul de suflete
03:00 Prison Break

Viasat History

06:00 Stalingrad
07:00 Povestiri din Epoca de Piatra
08:00 Vremea vrajitoarelor
09:00 Detectivii epavelor
10:00 Reinventatorii
11:00 Pe aripile nebuniei
12:00 Tanarul Ioan Paul al II-lea
13:00 Saptamana papala
14:00 Stalingrad
15:00 Povestiri din Epoca de Piatra
16:00 Vremea vrajitoarelor
17:00 Detectivii epavelor
18:00 Adidas versus Puma
19:00 Faraonii care au construit Egiptul
20:00 Cupluri la putere
21:00 Drumul spre Orient
22:00 Masina zburatoare a fratilor Wright
23:00 Joe Strummer
00:00 Vremea vrajitoarelor
01:00 Detectivii epavelor
02:00 Adidas versus Puma
03:00 Faraonii care au construit Egiptul
04:00 Cupluri la putere
05:00 Drumul spre Orient


Zone reality

06:05 Cine crezi ca esti? (AP)
07:00 Fiori de groaza (AP)
07:55 Sanatoriul anatolian (AP)
08:50 Cine crezi ca esti? (AP)
09:45 Mana destinului (AP)
10:40 Fiori de groaza (AP)
11:35 Copii diferiti (AP)
12:30 S-ar putea intampla maine (AP)
12:55 Sanatoriul anatolian (AP)
13:50 Mana destinului (AP)
14:45 Copii diferiti (AP)
15:40 S-ar putea intampla maine (AP)
16:10 Fiori de groaza (AP)
17:05 Cine crezi ca esti? (AP)
18:00 Sanatoriul anatolian (AP)
19:00 Mana destinului (AP)
20:00 Dragoste in spatele gratiilor 2 (AP)
20:30 Sporturi trasnite (AP)
21:00 Dincolo de limita (AP)
21:30 Medium salvator (AP)
22:00 Camera de garda (AP)
23:00 Politia din New Orleans (AP)
00:00 72 de ore (AP)
00:30 72 de ore (AP)
01:00 Infidelitati (AP)
01:55 Chirurgia cosmetica (AP)
02:20 Chirurgia cosmetica (AP)
02:45 Camera de garda (AP)
03:35 Politia din New Orleans (AP)
04:25 72 de ore (AP)
04:50 72 de ore (AP)
05:15 Fiori de groaza (AP)