Digi TV Film: Program TV
Saturday 4, April


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West

@@@@@@@@@@@@@@@@@


Digi Film 1


07:31 The incredible hulk
09:31 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
11:30 Sex and the city
14:00 Bird on a whire
16:00 Mamma mia
18:00 Death race
20:00 Get Smart
22:00 The dark knight
00:30 Lorenzos oil
03:00 Mamma mia
05:00 Forgetting Sarah Marshall


Digi Film 2

06:01 Mamma mia
08:00 Baby mama
10:00 Sisterhood of the travelling pants 2
12:01 The dark knight
14:31 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
16:30 The incredible hulk
18:30 Sex and the city
21:00 Forgetting Sarah Marshall
23:00 Baby mama
01:01 Tequila sunrise
03:01 Sex and the city
05:31 Death race

AXN

07:00 Survivor - Guatemala
08:00 Survivor - Guatemala
09:00 Stargate SG-1
10:00 Stargate SG-1
12:00 Disparuti
13:00 Stapanul fiarelor
14:00 Sue Thomas
15:05 Schimbul trei
16:00 Poza la minut
16:30 Poza la minut
17:00 Survivor - Guatemala
18:00 Jake 2.0
19:00 In slujba diavolului
20:00 Cea mai rea saptamana
20:30 Cea mai rea saptamana
21:00 CSI: New York - Criminalistii
22:00 Minti criminale
23:00 Legendele toamnei
01:35 Cea mai rea saptamana
02:05 Cea mai rea saptamana
02:30 CSI: New York - Criminalistii
03:15 Jake 2.0
04:00 In slujba diavolului
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Rain (sua, 2006, drama)(12)
08:35 Fuga lui Logan(sua,1976,S.F.)
10:30 Trei bufoni
11:55 Noaptea mea cu Maud
13:40 Hollywood Top 10 - Fete la moda
14:05 Fericire (tur., 2007, drama)
15:55 Ultimul spectacol cinematografic
17:50 Interpreta(elv.-rus.,2006,drama)
19:25 Rain (sua, 2006, drama)(12)
21:00 Asasinarea lui Jesse James
23:35 Frati de sange(hol.,2008,thrill.)
01:15 Anna M. (fra., 2007) (15)
03:00 Ultima noapte (spa., f. de scurt m.)
03:20 Maestrul de ceremonii
04:40 Sublim (sua, 2007, horror)

HBO

06:00 Mumble, cel mai tare dansator
07:45 Lumea minunata a sunetului
09:30 Aquamarine (sua- aus., 2006, com.)
11:15 Partenerul ideal
12:55 Fete cu greutate (sua, 2006, com.)
14:35 Toti oamenii regelui
16:40 Brutarul (engl., 2007, com.) (12)
18:10 Mumble, cel mai tare dansator
20:00 Anturaj
20:30 Larry David, inamicul public nr. 1
21:00 Vacanta (sua, 2006, com. rom.)
23:15 Motelul groazei (sua, 2007, thrill.)
00:40 Little Miss Sunshine
02:25 O lupta personala
03:55 August negru (sua, 2007, drama)

National Geographic

06:00 Tribul pierdut din Palau
07:00 Megastructuri
08:00 Legendele unei lumi de gheata
09:00 Focile din Skeleton
10:00 Aventurile lui Cousteau
12:00 Crash Science
13:00 Megauzine
14:00 Ucigasii de serpi
15:00 Nascut salbatic
16:00 Megastructuri
17:00 Dubai: Miracol sau miraj?
18:00 Printre stele
20:00 Charley Boorman: Cu orice pret
21:00 In pantec: Gemenii identici
22:00 In pantec: Animale
00:00 In pantec
01:00 In pantec: Pisici
02:00 In pantec: Gemenii identici
03:00 In pantec: Animale
05:00 In pantec

Pro Cinema

08:00 Pro Motor(2007,emis.sport)(reluare)
09:00 Scooby Doo
09:30 Baietii mei
10:00 La Bloc (AP) (reluare)
10:30 Dragoste, sex si cariera
11:00 Dragoste, sex si cariera
11:30 Descopera Romania (AP)
12:00 Celebritate
12:30 Entertainment News
13:30 Miss Marple: Crima din trecut
15:30 Prietenii tai
16:00 Din culisele Hollywood-ului
16:30 Poirot
17:30 Amintiri din copilarie
19:00 Extraterestrii in familie
19:30 Extraterestrii in familie
20:00 Fugarii
21:00 Comedia in esenta tare:
21:30 Comedia in esenta tare:
22:00 Ireversibil
00:15 CSI: Miami
01:15 Ireversibil
03:00 Fugarii
03:45 CSI: Miami
04:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)

Viasat History

06:00 Masina zburatoare a fratilor Wright
07:00 Joe Strummer: Dincolo de Clash
08:00 Vremea vrajitoarelor
09:00 Detectivii epavelor
10:00 Adidas versus Puma
11:00 Faraonii care au construit Egiptul
12:00 Cupluri la putere
13:00 Drumul spre Orient
14:00 Masina zburatoare a fratilor Wright
15:00 Joe Strummer: Dincolo de Clash
16:00 Vremea vrajitoarelor
17:00 Detectivii epavelor
18:00 Misterul razboinicilor de teracota
19:00 Faraonii care au construit Egiptul
20:00 Povestea lui Jim Braddock
21:00 Drumul spre Orient
22:00 Conac la tara
23:00 James Brown a salvat Bostonul
01:00 Detectivii epavelor
02:00 Misterul razboinicilor de teracota
03:00 Faraonii care au construit Egiptul
04:00 Povestea lui Jim Braddock
05:00 Drumul spre Orient


Zone reality

06:05 Cine crezi ca esti? (AP)
07:00 Camera de garda (AP)
07:55 Viata dupa transplant (AP)
08:50 Gradina zoologica din Auckland (AP)
09:15 Gradina zoologica din Auckland (AP)
09:45 Ce ar trebui sa faci
10:40 Eroi necuvantatori (AP)
11:35
12:30 Gradina zoologica din Auckland (AP)
12:55 Viata dupa transplant (AP)
13:50 Ce ar trebui sa faci
14:45 Camera de garda (AP)
15:40 Gradina zoologica din Auckland (AP)
16:10 In calea furtunii (AP)
16:35 In calea furtunii (AP)
17:05 Cruciada doctorului Juan Asensio
18:00 Dosarele pacientelor (AP)
18:30 Dosarele pacientelor (AP)
19:00 Ce ar trebui sa faci
20:00 Camera de garda (AP)
21:00 Sporturi trasnite (AP)
21:30 Sporturi trasnite (AP)
22:00 Crime celebre (AP)
23:00 Socul terorii (AP)
00:00 Vaduva neagra (AP)
01:00 New York ?
01:55 Infidelitati (AP)
02:45 Sporturi trasnite (AP)
03:10 Sporturi trasnite (AP)
03:35 Cruciada doctorului Juan Asensio
04:25 In calea furtunii (AP)
04:50 In calea furtunii (AP)
05:15 Viata dupa transplant (AP)