Results 1 to 2 of 2

Thread: Si te futim celsat dcw ne metabox

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  13-10-2008
  Posts
  338
  Uploads
  1

  Si te futim celsat dcw ne metabox

  Ju lutem te gjith atyre qe e kane idene (ju lutem vetem ata qe ekana provuar kete procedure e jo me te lexuar ne forum) se si futen celsat dcw ne metabox te shpegojne proceduren hap pas hapi.Faleminderit

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  13-10-2008
  Posts
  338
  Uploads
  1

  Re: Si te futim celsat dcw ne metabox

  do tju lutesha dhe njehere atyre qe dine te futin ose te shtojne celsa ne dcw kryesisht ilir shemsiut qe te na japin ndonje te dhene

Similar Threads

 1. te githe celsat per kanal e zhbllokuAR Aktualisht
  By gogoloce in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 11-02-2012, 15:22:29
 2. Old Mbyllur-Çelsat Aktiv(CCW-CW-Etc)
  By studiounivers in forum Albanian / Shqip
  Replies: 999
  Last Post: 19-11-2010, 00:19:58
 3. re metabox
  By christelle in forum MetaBox and MetaWare
  Replies: 0
  Last Post: 16-08-2007, 14:56:26
 4. Metabox Iii
  By m-a-r-c-o in forum French / Français
  Replies: 4
  Last Post: 13-08-2007, 05:31:13

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •