Digi TV Film: Program TV: 06-04-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:31 Mamma mia
09:30 Death race
11:31 Get Smart
13:31 The dark knight
16:01 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
18:01 Sex and the city
20:31 Baby mama
22:30 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay

Digi Film 2

06:00 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
08:01 Forgetting Sarah Marshall
10:00 Baby mama
12:00 Sex and the city
14:32 The incredible hulk
16:30 Sisterhood of the travelling pants 2
18:30 Mamma mia
20:32 Get Smart
22:30 The dark knight

AXN

07:00 Disparuti
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Foc salbatic
10:00 Stargate SG-1
10:55 Zoom
11:00 Stagiarii
11:30 Stagiarii
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stagiarii
15:30 Stagiarii
16:00 Disparuti
16:55 Zoom
17:00 Foc salbatic
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Stagiarii
19:30 Stagiarii
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Alias
22:00 The Shield: Lege si faradelege
23:05 Minti criminale
00:05 David Letterman Show
01:05 Alias
02:00 The Shield: Lege si faradelege
02:55 Ele spioneaza
03:40 Alias
04:35 Promo

Cinemax

07:00 Un barbat si o femeie:
08:50 Aproape adevarat
10:25 Lolita
12:55 Magicianul
14:55 Zile albastre
16:30 Ore de vara
18:10 Relatia
19:35 Oaia albastra a familiei
21:00 Joe nebunul
22:40 Epitafuri
23:35 Expirat
01:20 Expresul de la miezul noptii
03:25 Weekend criminal
04:55 Maroa

HBO

06:00 Tatal meu e un erou!
07:30 Fiul mai mare
09:00 Zborul 93
10:30 Norocosul
12:30 Soldatul din Lumea Noua
14:05 La 25 de ani ma sinucid
15:35 Abisul
18:00 Minori fara insotitori
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Uranya
21:40 Stand-Up Cafe
22:15 Anturaj
22:45 Larry David, inamicul public nr. 1
23:20 Festivalul berii
01:10 O zi buna de plaja
01:20 Inainte sa afle diavolul ca ai murit
03:15 Uranya
04:55 Anturaj
05:25 Larry David, inamicul public nr. 1

Pro Cinema

06:00 Apropo TV
08:30 Aventurile lui Don Coyote
09:00 Extraterestrii in familie
09:30 Extraterestrii in familie
10:00 Calatoria fantastica
12:30 Teo
13:45 Scooby Doo
14:15 Fetitele Powerpuff
14:45 Poirot
15:45 Fotbalistii si nevestele lor
16:15 Fotbalistii si nevestele lor
16:45 Celebritate
17:00 Adevarul gol-golut
17:30 Veronica Mars
18:30 La Bloc
19:00 Serii fara limite
19:30 Serii fara limite
20:00 Serii fara limite
21:30 Comedia in esenta tare
22:00 Filmul de 10
00:15 South Park
00:45 Carnivale
01:45 Box in afara legii
03:30 Carnivale
04:15 Lumea PRO CINEMA
04:45 Apropo TV

Eurosport

09:30 Sporturi cu motor:
10:00 Raliuri:
10:30 Superbike:
11:30 Haltere:
12:00 Curling:
14:00 Snooker:
16:00 Haltere:
17:00 Haltere:
19:00 Fotbal: EUROGOLURI
19:45 Fotbal: Eurogoluri unu la unu
20:00 Haltere:
22:00 Omnisport:
22:05 Lupte Pro:
22:30 Lupte Pro:
23:25 Omnisport:
23:30 Sporturi de contact:
00:30 Omnisport: WATTS
00:45 Fotbal: EUROGOLURI
01:30 Haltere:
02:30

ELVIS