Digi TV Film: Program TV: 08-04-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:01 The incredible hulk
08:00 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
10:01 Forgetting Sarah Marshall
12:00 Baby mama
14:00 Sex and the city
16:30 The dark knight
19:01 Mamma mia
21:00 Death race
23:02 Get Smart
01:01 Shout
02:30 Tequila sunrise
04:31 Sisterhood of the travelling pants 2

Digi Film 2

07:00 Sisterhood of the travelling pants 2
09:01 The dark knight
11:30 Mamma mia
13:31 Get Smart
15:31 The incredible hulk
17:30 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
19:30 Forgetting Sarah Marshall
21:30 Sex and the city
00:00 Out of Africa
03:01 The dark knight
05:31 Forgetting Sarah Marshall

AXN

07:00 Disparuti
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Foc salbatic
10:00 Stargate SG-1
10:55 Zoom
11:00 Stagiarii
11:30 Stagiarii
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stagiarii
15:30 Stagiarii
16:00 Disparuti
16:55 Zoom
17:00 Foc salbatic
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Stagiarii
19:30 Stagiarii
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Alias
22:00 Lost - Naufragiatii
23:00 Mesaje de dincolo
00:00 David Letterman Show
01:00 Alias
02:00 Lost - Naufragiatii
02:55 Mesaje de dincolo
03:45 Alias
04:35 Promo

Cinemax


06:20 Hollywood Top 10 - Filme de dans
07:00 Fericire
08:50 Trilogia cantecului de dragoste
10:50 Flori de cires
12:55 Dragoste de dupa-amiaza
14:30 Hollywood Top 10
14:55 Asasinarea lui Jesse James
17:30 Fericire
19:20 Rachel, Rachel
21:00 Nelegiuitii
22:35 Epitafuri
23:25 Educatia zanelor
01:05 Numele meu este Joe
02:50 Ellektra
04:35 Poarta raiului

HBO

06:00 Jack si Jill impotriva lumii
07:30 Reactie �n lant
09:15 De la capat
10:50 Vacanta
13:05 Partenerul ideal
14:45 Michael Clayton
16:45 Eragon
18:30 Brutarul
20:00 Curaj nebanuit
22:00 Motelul groazei
23:25 O noapte de teroare
00:50 Apa neagra
02:20 Sarutul mortii
04:00 Curaj nebanuit

Pro Cinema

09:00 Scooby Doo
09:30 Baietii mei
10:00 Prietenii tai
10:30 Fotbalistii si nevestele lor
11:00 Entertainment News
12:00 Teo
13:00 La Bloc
13:30 Scooby Doo
14:00 Fetitele Powerpuff
14:30 Fotbalistii si nevestele lor
15:00 Fotbalistii si nevestele lor
15:30 Veronica Mars
16:30 Vanilie si ciocolata
18:30 La Bloc
19:00 Serii fara limite
19:30 Serii fara limite
20:00 Serii fara limite
21:00 Comedia in esenta tare
21:30 Comedia in esenta tare
22:00 Filmul de 10
00:45 South Park
01:15 Carnivale
02:15 Hartuire sexuala
04:30 Carnivale
05:15 Lumea PRO CINEMA
05:45 Apropo TV

Eurosport

09:30 Raliuri:
10:30 Haltere:
12:00 Curling:
14:00 Patinaj artistic:
16:00 Haltere:
17:00 Haltere:
19:00 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
19:15 Haltere:
20:00 Haltere:
22:00 Curling:
00:00 Omnisport:
00:10 Calarie:
00:15 Golf: Clubul de Golf
00:20 Navigatie:
00:50 Navigatie:
00:55 Omnisport:
01:00 Omnisport:
01:15 Haltere:
02:30

ELVIS