Digi TV Film: Program TV: 11-04-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:00 Sisterhood of the travelling pants 2
09:00 Mamma mia
11:00 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
13:01 Get Smart
15:01 Death race
17:00 The dark knight
19:31 The incredible hulk
21:31 Sex and the city
00:00 The bourne identity
02:00 Mamma mia
04:01 Hellboy 2: The golden army

Digi Film 2

08:00 Baby mama
10:00 The incredible hulk
12:00 Out of Africa
15:01 Sex and the city
17:31 Mamma mia
19:30 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
21:31 Hellboy 2: The golden army
23:30 The big Lebowski
01:31 The dark knight
04:01 Shout
05:30 Sex and the city

AXN

07:00 Survivor - Guatemala
08:00 Survivor - Guatemala
09:00 Stargate SG-1
10:00 Stargate SG-1
11:00 Stargate SG-1
12:00 Disparuti
13:00 Stapanul fiarelor
14:00 Sue Thomas
15:05 Schimbul trei
16:00 Poza la minut
16:30 Poza la minut
17:00 Survivor - Cook Islands
18:00 Jake 2.0
19:00 In slujba diavolului
20:00 Cea mai rea saptamana
20:30 Cea mai rea saptamana
21:00 CSI: New York - Criminalistii
22:00 Minti criminale
23:00 Dl. Jones
01:10 Cea mai rea saptamana
01:40 Cea mai rea saptamana
02:10 CSI: New York - Criminalistii
03:05 Jake 2.0
03:50 In slujba diavolului
04:50 Promo

Cinemax

07:00 Viata si epoca
09:05 Didine
10:45 Ultima noapte
11:05 Vise
13:00 Dragoste de dupa-amiaza
14:35 Cafeneaua vedetelor
15:00 Magicianul
17:00 Trilogia cantecului de dragoste
18:55 Viata si epoca
21:00 Noi doi �i Dupree
22:50 Jerusalema
00:50 Drum periculos
02:30 Cum sa scapi de ceilalti
04:10 Cursa de la miezul noptii

HBO

06:00 Maria Antoaneta
08:00 Visand la Beverly Hills
09:50 Uranya
11:30 Nicaieri nu e ca acasa!
13:10 Invizibil
14:50 Tsunami Dupa dezastru
16:25 Tsunami Dupa dezastru
17:55 Maria Antoaneta
20:00 Anturaj
20:30 Larry David, inamicul public nr. 1
21:00 Plan de joc
22:50 Idiocratie
00:15 Credo
01:45 Jurnalul diavolului
03:20 Ultima sansa

Pro Cinema

08:00 Pro Motor
09:00 Laboratorul lui Dexter
09:30 Pana cand moartea ne va desparti
10:00 La Bloc
10:30 Un medic in familie
11:30 Descopera Romania
12:00 Celebritate
12:15 Entertainment News
13:30 Miss Marple 2
15:30 Prietenii tai
16:00 Din culisele Hollywood-ului
16:30 Poirot
17:30 Artista, dolarii si ardelenii
19:00 Blue Collar TV
20:00 Fugarii
21:00 Comedia in esenta tare
21:30 Comedia in esenta tare
22:00 Baietii nu plang niciodata
00:45 CSI: Miami
01:45 Se cauta un Rocky
02:45 Baietii nu plang niciodata
04:45 CSI: Miami
05:30 Lumea PRO CINEMA

Eurosport

09:30 Fotbal: Eurogoluri in weekend
10:00 Fotbal: Cupa UEFA
11:00 Fotbal: Cupa UEFA
12:00 Fotbal: Cupa UEFA
13:00 Haltere:
15:00 Fotbal: Cupa UEFA
16:00 Haltere:
18:00 Biliard artistic:
19:00 Biliard artistic:
20:00 Haltere:
21:00 Haltere:
22:00 Curling:
01:00 Patinaj artistic:
02:30

ELVIS