Results 1 to 6 of 6

Thread: Parabolat 1.20/1.30cm ose me te medha ne diameter

5000k SkinArt's Avatar
    Uploads
    2

Parabolat 1.20/1.30cm ose me te medha ne diameter

Pershendetje, nga vitet 90 pata mundesine te blej nje parabole 1.30cm duke i vene metrin dhe jam shume i kenaqur per cilesine qe me jep ne tre pozicione nje heresh 19* 16* 13*, jam ne kerkim te parabolave te ngjashme edhe sot, biles nqs ka dhe me te medha persh 1.50cm ose 1.80cm diku ju lutem na adresoni me ndonje vend, une nuk kam pare ne asnje dyqan me parabola te medha sot, kam dhe 2 te vogla 80 dhe 90cm qe dua ti heq ose ti zevendesoj me dy te medha nga ku njeres kam ne mend ti vendos motor, sic e thashe kam kerkuar shume neper tirane por parabola te tilla nuk gjej ne asnje vend, nqs ndonje nga ju qe jeni nga rrethet jashte tiranes keni pare me ndonje vend na informoni, besoj se dhe te tjere duhet te jene te interesuar per parabola te medha.

JU FLMN

Moderator kapoaug's Avatar
    Uploads
    17

Question Re: Parabolat 1.20/1.30cm ose me te medha ne diameter

Quote Originally Posted by SkinArt View Post
    Pershendetje, nga vitet 90 pata mundesine te blej nje parabole 1.30cm duke i vene metrin dhe jam shume i kenaqur per cilesine qe me jep ne tre pozicione nje heresh 19* 16* 13*, jam ne kerkim te parabolave te ngjashme edhe sot, biles nqs ka dhe me te medha persh 1.50cm ose 1.80cm diku ju lutem na adresoni me ndonje vend, une nuk kam pare ne asnje dyqan me parabola te medha sot, kam dhe 2 te vogla 80 dhe 90cm qe dua ti heq ose ti zevendesoj me dy te medha nga ku njeres kam ne mend ti vendos motor, sic e thashe kam kerkuar shume neper tirane por parabola te tilla nuk gjej ne asnje vend, nqs ndonje nga ju qe jeni nga rrethet jashte tiranes keni pare me ndonje vend na informoni, besoj se dhe te tjere duhet te jene te interesuar per parabola te medha.

JU FLMN
    120 cm shiten ketu ne vlore shoku, me cmimin prej 4000 lekesh. por edhe ai qe i shet ne tirane furnizohet. cudi qe mos te kete ne tirane.

Senior Member miri01's Avatar
    Uploads
    0

Re: Parabolat 1.20/1.30cm ose me te medha ne diameter

Quote Originally Posted by SkinArt View Post

JU FLMN
    Me co pm ..ku jeton..dhe mund te te ndihmoj une se ku ta marresh..

Senior Member plakusat2000's Avatar
    Uploads
    0

hajde shoku se ne tirane i marin te tere kata qe thone qe ndodhen ketu apo atje.1 te thote ne vlore dhe ky qe thote me dergo pm eshte ne korce.
    pra me sakte je ne vendin me te sakte ne tirane dhe gjen gjera te cuditshme.
    une po te jap disa vende .ti pyet dhe do maresh pergjigje.
    kondor
    alidemi..ne fillim te tij dhe brenda.
    shkolla kuqe
    me fal qe po te jap keshtu si shpjegim pa emra.

besim ke partia

5000k SkinArt's Avatar
    Uploads
    2

mirembrema, duhet ta citoja qe nuk kam pare ne shume pika ne tirane per parabola te permasave te tilla pasi nuk kam patur shume kohe, meqe ra fjala banoj ne tirane, por vendet qe permendi plakusat do ti bej nje vizite sapo te gjej momentin, plakusat flmn per sugjerimet.

flmn dhe mirit, mendoj se nuk eshte e nevojshme nje here per nje here tani... nqs do te jete me vone do ta bej nje PM.
    flmn kapoaug, per mesazhin dhe informacionin qe shkruajte.

FIKU mund ta mbyllesh besoj se jam i qarte per vendet.
    persh te gjitheve

→→→Admin←←← Fiku75's Avatar
    Uploads
    39

Peqe Lepe naltmadhnia juaj! (shaka)