Results 1 to 6 of 6

Thread: Parabolat 1.20/1.30cm ose me te medha ne diameter

 1. #1
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Parabolat 1.20/1.30cm ose me te medha ne diameter

  Pershendetje, nga vitet 90 pata mundesine te blej nje parabole 1.30cm duke i vene metrin dhe jam shume i kenaqur per cilesine qe me jep ne tre pozicione nje heresh 19* 16* 13*, jam ne kerkim te parabolave te ngjashme edhe sot, biles nqs ka dhe me te medha persh 1.50cm ose 1.80cm diku ju lutem na adresoni me ndonje vend, une nuk kam pare ne asnje dyqan me parabola te medha sot, kam dhe 2 te vogla 80 dhe 90cm qe dua ti heq ose ti zevendesoj me dy te medha nga ku njeres kam ne mend ti vendos motor, sic e thashe kam kerkuar shume neper tirane por parabola te tilla nuk gjej ne asnje vend, nqs ndonje nga ju qe jeni nga rrethet jashte tiranes keni pare me ndonje vend na informoni, besoj se dhe te tjere duhet te jene te interesuar per parabola te medha.

  JU FLMN

 2. #2
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska Ēte duhet ty..
  Posts
  1,395
  Uploads
  17

  Question Re: Parabolat 1.20/1.30cm ose me te medha ne diameter

  Quote Originally Posted by SkinArt View Post
  Pershendetje, nga vitet 90 pata mundesine te blej nje parabole 1.30cm duke i vene metrin dhe jam shume i kenaqur per cilesine qe me jep ne tre pozicione nje heresh 19* 16* 13*, jam ne kerkim te parabolave te ngjashme edhe sot, biles nqs ka dhe me te medha persh 1.50cm ose 1.80cm diku ju lutem na adresoni me ndonje vend, une nuk kam pare ne asnje dyqan me parabola te medha sot, kam dhe 2 te vogla 80 dhe 90cm qe dua ti heq ose ti zevendesoj me dy te medha nga ku njeres kam ne mend ti vendos motor, sic e thashe kam kerkuar shume neper tirane por parabola te tilla nuk gjej ne asnje vend, nqs ndonje nga ju qe jeni nga rrethet jashte tiranes keni pare me ndonje vend na informoni, besoj se dhe te tjere duhet te jene te interesuar per parabola te medha.

  JU FLMN
  120 cm shiten ketu ne vlore shoku, me cmimin prej 4000 lekesh. por edhe ai qe i shet ne tirane furnizohet. cudi qe mos te kete ne tirane.

 3. #3
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: Parabolat 1.20/1.30cm ose me te medha ne diameter

  Quote Originally Posted by SkinArt View Post
  Pershendetje, nga vitet 90 pata mundesine te blej nje parabole 1.30cm duke i vene metrin dhe jam shume i kenaqur per cilesine qe me jep ne tre pozicione nje heresh 19* 16* 13*, jam ne kerkim te parabolave te ngjashme edhe sot, biles nqs ka dhe me te medha persh 1.50cm ose 1.80cm diku ju lutem na adresoni me ndonje vend, une nuk kam pare ne asnje dyqan me parabola te medha sot, kam dhe 2 te vogla 80 dhe 90cm qe dua ti heq ose ti zevendesoj me dy te medha nga ku njeres kam ne mend ti vendos motor, sic e thashe kam kerkuar shume neper tirane por parabola te tilla nuk gjej ne asnje vend, nqs ndonje nga ju qe jeni nga rrethet jashte tiranes keni pare me ndonje vend na informoni, besoj se dhe te tjere duhet te jene te interesuar per parabola te medha.

  JU FLMN
  Me co pm ..ku jeton..dhe mund te te ndihmoj une se ku ta marresh..

 4. #4
  Senior Member plakusat2000's Avatar
  Join Date
  10-10-2007
  Posts
  290
  Uploads
  0

  Re: Parabolat 1.20/1.30cm ose me te medha ne diameter

  hajde shoku se ne tirane i marin te tere kata qe thone qe ndodhen ketu apo atje.1 te thote ne vlore dhe ky qe thote me dergo pm eshte ne korce.
  pra me sakte je ne vendin me te sakte ne tirane dhe gjen gjera te cuditshme.
  une po te jap disa vende .ti pyet dhe do maresh pergjigje.
  kondor
  alidemi..ne fillim te tij dhe brenda.
  shkolla kuqe
  me fal qe po te jap keshtu si shpjegim pa emra.

  besim ke partia

 5. #5
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: Parabolat 1.20/1.30cm ose me te medha ne diameter

  mirembrema, duhet ta citoja qe nuk kam pare ne shume pika ne tirane per parabola te permasave te tilla pasi nuk kam patur shume kohe, meqe ra fjala banoj ne tirane, por vendet qe permendi plakusat do ti bej nje vizite sapo te gjej momentin, plakusat flmn per sugjerimet.

  flmn dhe mirit, mendoj se nuk eshte e nevojshme nje here per nje here tani... nqs do te jete me vone do ta bej nje PM.
  flmn kapoaug, per mesazhin dhe informacionin qe shkruajte.

  FIKU mund ta mbyllesh besoj se jam i qarte per vendet.
  persh te gjitheve

 6. #6
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Parabolat 1.20/1.30cm ose me te medha ne diameter

  Peqe Lepe naltmadhnia juaj! (shaka)

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •