Digi TV Film: Program TV: 15-04-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:30 The dark knight
10:01 Sex and the city
12:31 Forgetting Sarah Marshall
14:30 Mamma mia
16:31 Baby mama
18:30 Death race
20:30 Sisterhood of the travelling pants 2
22:31 The incredible hulk
00:31 The big Lebowski
02:31 Bird on a whire
04:30 Baby mama

Digi Film 2

07:00 Mamma mia
09:00 Baby mama
11:00 Get Smart
13:00 The incredible hulk
15:00 Hellboy 2: The golden army
17:01 Sex and the city
19:30 The dark knight
22:01 Forgetting Sarah Marshall
00:01 Interview with the vampire
02:01 Sex and the city
04:30 The dark knight

AXN

07:00 Disparuti
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Foc salbatic
10:00 Stargate SG-1
10:55 Zoom
11:00 Stagiarii
11:30 Stagiarii
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stagiarii
15:30 Stagiarii
16:00 Disparuti
16:55 Zoom
17:00 Foc salbatic
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Stagiarii
19:30 Stagiarii
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Impotriva destinului
22:00 Lost
23:00 Mesaje de dincolo
00:00 David Letterman Show
01:00 Impotriva destinului
02:00 Lost
02:50 Mesaje de dincolo
03:40 Impotriva destinului
04:35 Promo

Cinemax

06:20 Cafeneaua vedetelor
07:00 Turnul lui Suso
08:35 Noapte buna, mama!
10:10 Viata si epoca
12:10 Paradisul
13:45 Bogate ?i celebre
15:40 Vise
17:35 Jocul cu telefonul
19:00 Fuga lui Logan
21:00 Un strop de ciocolata
22:35 Epitafuri
23:25 Ostilitate
01:10 Ultima noapte
01:30 Colturi intunecate
03:00 Sherrybaby
04:35 Expirat

HBO

06:00 Fiul mai mare
07:30 Lumea minunata a sunetului
09:15 Harry Potter si Ordinul Phoenix
11:30 Sirena
13:00 Nicaieri nu e ca acasa!
14:35 Valuri
14:55 Tatal meu e un erou!
16:25 Aquamarine
18:10 Ratatouille
20:00 Beowulf
21:55 Viata mea in Idlewild
23:45 O zi buna de plaja
00:00 Masacrul din Texas: Inceputurile
01:30 Beowulf
03:20 Viata mea in Idlewild
05:25 Pe platourile de filmare

Pro Cinema

09:00 Laboratorul lui Dexter
09:30 Pana cand moartea ne va desp?rti
10:00 Prietenii tai
10:30 Happy Hour
11:45 La Bloc
12:45 Laboratorul lui Dexter
13:15 Fetitele Powerpuff
13:45 Fotbalistii si nevestele lor
14:15 Fotbalistii si nevestele lor
14:45 Veronica Mars
15:45 Conversatie cu gradinarul
18:00 La Bloc
19:00 Serii fara limite
20:00 Pestele cel mare
22:45 Fata de 10
22:50 Filmul de 10: Clanul lupilor

Eurosport

09:30 Sporturi extreme: YOZ
09:45 Omnisport:
10:00 Patinaj artistic:
10:15
12:00 Snooker:
14:00 Haltere:
15:00 Ciclism:
17:00 Snooker:
18:00 Fotbal:
19:00 Fotbal:
19:15 Fotbal:
20:15 Patinaj artistic:
21:15
21:25
21:30 Jocurile olimpice:
21:55
22:00 Omnisport:
22:05 Calarie:
22:10 Golf:
23:05 Golf: Circuitul American P.G.A.
00:05
00:10 Golf: Circuitul European P.G.A.
00:35
00:40 Golf:
00:45 Navigatie:
00:50
01:00 Dans sportiv:
02:30

ELVIS