Results 1 to 3 of 3

Thread: kush e njeh ?

 1. #1
  Super Moderator fillestari's Avatar
  Join Date
  26-12-2008
  Location
  -> -> EU <- <-
  Posts
  1,217
  Uploads
  113

  kush e njeh ?

  Kam nje aparat Poversky 1900ci i vitit 2004 (ndoshta sh i vjeter) por nuk i gjej dot menun e celsave.
  Kam lexuar te dhenat e tij por ato jane kontradiktore diku thuhet qe eshte edhe satelitor edhe tokesor diku tjeter qe eshte edhe me Linux
  Megjithate mua me intereson ne rradhe te pare te futem te faqja e celsave
  Ne rast se e njeh kush eshte i lutur te me informoj rreth ketij aparati

  F.L.M

 2. #2
  Moderator mile kristo's Avatar
  Join Date
  24-06-2007
  Location
  EU
  Posts
  1,720
  Uploads
  269

  Re: kush e njeh ?

  tung poversky eshte i njejte me orion ferguson po te kerkoshe tek keta te dy ne forum i gjen i gjen dhe sw por per celsat duhet te futesh ne menu tek lojrat dhe shtyp 4 here zero qe te dali opcioni i celsave ne mos gabohem se kam kohe pa i perdorur

 3. #3
  Super Moderator fillestari's Avatar
  Join Date
  26-12-2008
  Location
  -> -> EU <- <-
  Posts
  1,217
  Uploads
  113

  Re: kush e njeh ?

  Faleminderit mile kristo

  Tani e pashe qenka nje teme me vete ne forum per Powersky dhe une kisha perqendruar kerkimin ne seksionin shqip.

Similar Threads

 1. MŽ ndihmon kush
  By xoninet in forum Albanian / Shqip
  Replies: 9
  Last Post: 28-11-2009, 09:51:48
 2. kush me ndihmon?
  By elton204 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 19-10-2009, 16:17:39
 3. Info Kush me ndihmon
  By billi23 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 12-01-2009, 23:07:01
 4. help me? Kush mŽ ndihmon?
  By POSEY_DION in forum Albanian / Shqip
  Replies: 7
  Last Post: 25-11-2008, 13:57:48

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •