Digi TV Film: Program TV: 18-04-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1° West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:30 The incredible hulk
08:30 Sex and the city
11:00 Mamma mia
13:00 The last samurai
15:30 Get Smart
17:30 Death race
19:30 Hellboy 2: The golden army
21:30 The dark knight
00:00 Interview with the vampire
02:00 Cats and dogs
03:30 Mamma mia
05:31 Hellboy 2: The golden army

Digi Film 2

07:01 Baby mama
09:01 Hellboy 2: The golden army
11:00 The dark knight
13:30 Forgetting Sarah Marshall
15:31 The incredible hulk
17:32 Sex and the city
20:01 Mamma mia
22:00 Get Smart
00:00 Lorenzos oil
02:31 Sex and the city
05:00 The dark knight

AXN

07:00 Survivor - Guatemala
08:00 Survivor - Guatemala
09:00 Stargate SG-1
10:00 Stargate SG-1
11:00 Stargate SG-1
12:00 Disparuti
13:00 Stapanul fiarelor
14:00 Sue Thomas
15:05 Schimbul trei
16:00 Poza la minut
16:30 Poza la minut
17:00 Survivor - Cook Islands
18:00 Jake 2.0
19:00 In slujba diavolului
20:00 Cea mai rea saptamana
20:30 Cea mai rea saptamana
21:00 CSI: New York - Criminalistii
22:00 Minti criminale
23:00 La limita
00:50 Cea mai rea saptamana
01:20 Cea mai rea saptamana
01:50 CSI: New York - Criminalistii
02:50 Jake 2.0
03:35 In slujba diavolului
04:30 Promo

Cinemax

06:05 Cafeaneaua vedetelor
06:30 Cafeaneaua vedetelor
07:00 Paradisul
08:35 Tom si Jerry
09:25 O femeie indragostita
10:55 Jocul cu telefonul
12:20 Flori de cires
14:25 Aproape adevarat
16:00 Escapade
17:40 Drumul spre casa
19:20 Paradisul
21:00 Lichida?i-i!
22:25 Numele meu este Joe
00:10 Expresul de la miezul noptii
02:15 Nelegiuitii
03:50 Joe nebunul
05:30 Nimic de pierdut

HBO

06:00 Uranya
07:40 Maria Antoaneta
09:40 Visand la Beverly Hills
11:35 Cum sa mananci viermi prajiti
13:00 Printesa
14:30 Soldatul din Lumea Noua
16:05 Minori fara īnsotitori
17:35 In ritm de step
19:30 Cinema, cinema, cinema
20:00 Regasirea
21:40 Trafic
22:00 True Blood
22:55 Disparuta fara urma
00:50 Confetti
02:30 Rasarit de soare
04:35 Fantomele din Abu Ghraib

Pro Cinema

08:00 Laboratorul lui Dexter
08:30 La Bloc
09:30 Descopera Romania
10:00 Entertainment News
11:00 Miss Marple 2: Misterul Sittaford
13:00 B.D. la munte si la mare
15:15 Din culisele Hollywood-ului
15:45 Poirot
16:45 Pruncul, petrolul si ardelenii
19:00 Blue Collar TV
19:30 Blue Collar TV
20:00 Tipu' de la cablu
22:00 Jocuri, poturi si focuri de arma
00:15 CSI: Miami
01:15 Se cauta un Rocky
02:15 Jocuri, poturi si focuri de arma
04:15 CSI: Miami
05:00 Lumea PRO CINEMA

Eurosport

09:30 Fotbal:
10:00 Fotbal:
11:00 Fotbal:
12:00 Snooker:
14:45 Curse de masini:
15:45 Motociclism:
17:00 Ciclism:
17:30 Snooker:
19:00
19:30 Tenis: Circuitul feminin WTA
20:00 Tenis: Circuitul feminin WTA
21:00
21:45 Box:
00:00 Snooker:
01:30 Sporturi de contact:
03:00

ELVIS