Digi TV Film: Program TV: 19-04-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:30 Get Smart
09:30 Baby mama
11:30 Sex and the city
14:00 The dark knight
16:30 Sisterhood of the travelling pants 2
18:30 The incredible hulk
20:31 Forgetting Sarah Marshall
22:30 Mamma mia
00:30 Out of Africa
03:30 Baby mama
05:30 Sex and the city

Digi Film 2

07:30 Death race
09:31 The incredible hulk
11:30 Hellboy 2: The golden army
13:30 Troy
16:31 Mamma mia
18:30 Get Smart
20:30 Baby mama
22:30 Sex and the city
01:00 Shout
02:30 The dark knight
05:01 Get Smart

AXN

07:00 Survivor - Guatemala
08:00 Survivor - Guatemala
09:00 Stargate SG-1
10:00 Stargate SG-1
11:00 Stargate SG-1
12:00 Disparuti
13:00 Stapanul fiarelor
14:00 Sue Thomas
15:05 Schimbul trei
16:00 Poza la minut
16:30 Poza la minut
17:00 Survivor - Cook Islands
18:00 Jake 2.0
19:00 In slujba diavolului
20:00 Cea mai rea saptamana
20:30 Cea mai rea saptamana
21:00 CSI: New York - Criminalistii
22:00 Minti criminale
23:00 La limita
00:50 Cea mai rea saptamana
01:20 Cea mai rea saptamana
01:50 CSI: New York - Criminalistii
02:50 Jake 2.0
03:35 In slujba diavolului
04:30 Promo

Cinemax

07:00 Asasinarea lui Jesse James
09:35 Trei bufoni
11:05 Ultima noapte
11:25 Relatia
12:50 Interpreta
14:25 Hollywood Top 10
14:50 Ultimul spectacol cinematografic
16:45 Un strop de ciocolata
18:20 Asasinarea lui Jesse James
21:00 Sa iubesti pe cineva
22:30 Tenacious D-Pana destinului
00:05 Blow Up
01:55 De la Londra la Brighton
03:20 Ellektra
05:05 Artele mar?iale ?n filme

HBO

07:00 Asasinarea lui Jesse James
09:35 Trei bufoni
11:05 Ultima noapte
11:25 Relatia
12:50 Interpreta
14:25 Hollywood Top 10
14:50 Ultimul spectacol cinematografic
16:45 Un strop de ciocolata
18:20 Asasinarea lui Jesse James
21:00 Sa iubesti pe cineva
22:30 Tenacious D-Pana destinului
00:05 Blow Up
01:55 De la Londra la Brighton
03:20 Ellektra
05:05 Artele mar?iale ?n filme

Pro Cinema

07:15 Blue Collar TV
07:45 Icstrim TiVi
08:15 Aventurile lui Don Coyote
08:45 Pro Motor
09:30 Hollywood Buzz
10:00 Poirot
11:00 Pruncul, petrolul si ardelenii
13:15 Maria, mama Fiului lui Dumnezeu
15:30 Lumea PRO CINEMA
16:00 Poirot
17:00 Bebelusi geniali
19:00 Blue Collar TV
19:30 Blue Collar TV
20:00 Supravietuitorul
22:00 Fata de 10
22:05 Matrix: Revolutii
01:00 Sub Pamant SRL
02:00 Se cauta un Rocky
02:45 Supravietuitorul
04:15 Sub Pamant SRL
05:00 Lumea PRO CINEMA
05:30 Apropo TV

Eurosport

09:30 Snooker:
11:00 Motociclism:
12:15 Snooker:
14:00 Curse de masini:
15:00 Motociclism:
16:15 Ciclism:
18:00 Ciclism:
18:30 Snooker:
19:30 Tenis: Circuitul feminin WTA
20:15 Tenis: Circuitul feminin WTA
22:00 Snooker:
00:00 Sporturi cu motor:
00:15 Box:
02:15 Sporturi cu motor:
02:30

ELVIS