W treści ochrony i pieniężnej specjalista Irdeto znaki jego 40-ta lat w biznesie, ma odsłonięty szereg ofert w NAB obejmujące internetowej, na żądanie i kablowych usług.

Setanta Sports przyjęła Irdeto's Content Management Solution do jej nowej zawartości na żądanie usługi Setanta-i. Irdeto pracuje z Setanta Sports stworzyć end-to-end usługi tworzenia, zarządzania i publikowania na żywo i na żądanie w celu dystrybucji i konsumpcji przez wiele witryn internetowych w sposób wolny i zapłacić podstawie.

Setanta Sports ma teraz w pełni zautomatyzowane usługi zarządzania wychwytywania i kodowanie zawartości do 17 kanałów na żywo, wprowadzanie i zarządzanie związane metadanych i pieniężnej i bezpiecznej dystrybucji tych treści. Usługa pozwoli Setanta Sports, aby wygenerować popyt na abonament i przychody z jej treści oraz do promowania swojej marki na całym świecie.

Tymczasem Irdeto została wybrana przez MTG's Viasat Broadcasting zarządzać jej wzmocnionej internetowe oparte na żądanie służby, Viasat OnDemand. Usługa będzie dostępna w wielu obszarach, w Europie, przy użyciu jednej platformy i zapewni

Irdeto również wykazała, że Plus Common Interface (CI +) modułu dostępu warunkowego (CAM) będą dostępne w maju 2009. W przemyśle po pierwsze, Ziggo, wiodący holenderskiego operatora telewizji kablowej jest Irdeto w inauguracyjnym klienta do wdrożenia CI +, które zostaną wykorzystane przez maksymalnie milion abonentów cyfrowej.

Irdeto realizowała funkcje CI + w sposób określony przez CI + Forum przemysłu normalizacyjny, składające się z czterech największych producentów telewizorów, Sony, Panasonic, Philips, Samsung i modułu dostępu warunkowego producentów SmarDTV, Neotion i Smit. Podmioty gospodarcze, które przyjmą CI + CAM posiadać zdolność do klientów wzrosła zawartość ochrony zapewnienie bezpiecznego interfejsu między CAM i gospodarze, takich jak telewizory i zintegrowany cyfrowy interfejs set-top box.