Results 1 to 7 of 7

Thread: Kerkoj Ndihem per reseverin METABOX III

 1. #1
  Contributing Member The-Rock's Avatar
  Join Date
  07-01-2009
  Location
  The-Rock
  Posts
  345
  Uploads
  6

  Post Kerkoj Ndihem per reseverin METABOX III

  kush munet me tregu n'doksuh qe din per kere reserver a po aparat : oki keshtu pra

  une e kom reseverin METABOX III drimesoft
  po spo di kumuj me i fut kto kode nga telepiloti
  e kom kejt ne gjuhen shqipe po kerku spo ka ven per mi fut kto kode
  nese ka munsi mem tregu kongretish ku duhet me hi ne resever per mi fut kodet

  oki.

 2. #2
  Junior Member
  Join Date
  03-05-2005
  Posts
  23
  Uploads
  0

  Re: Kerkoj Ndihem per reseverin METABOX III

  Nqs e ke hedh dreamsoftin tek metaboxi atehere per te ber update celesat manualish shtyp menu->Key edit->menuja fundit ok-> dhe me butonin e bardhe zgjidh kodifikimin qe do te ndryshosh.por te sugjeroj te marresh programe te gatshme qe te pehet auto update e kodeve te fundit.

 3. #3

  Re: Kerkoj Ndihem per reseverin METABOX III

  Te lutem trego cilin version te sw (dreamsoft)e ki ne metabox III si dhe qfare qelsa deshiron te fusesh ne te.

 4. #4
  Junior Member
  Join Date
  03-05-2005
  Posts
  23
  Uploads
  0

  Re: Kerkoj Ndihem per reseverin METABOX III

  versionin 1.4.4.8 dhe momentlisht vetem kanalet rai hapen ne hotbird,ne sirius hustleri dhe digitv tek thor.Jane dhe ca kanale te tjera me biss por te pa rendesishme

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  13-10-2008
  Posts
  338
  Uploads
  1

  Re: Kerkoj Ndihem per reseverin METABOX III

  po vetem keto te hapen mo shoku se nuk hapen kanale te tjera per ti futur celsat ne metabox eshte fare e thjeshte vere menune ne shqip dhe kaq

 6. #6
  Contributing Member The-Rock's Avatar
  Join Date
  07-01-2009
  Location
  The-Rock
  Posts
  345
  Uploads
  6

  Re: Kerkoj Ndihem per reseverin METABOX III

  Quote Originally Posted by arjans View Post
  Nqs e ke hedh dreamsoftin tek metaboxi atehere per te ber update celesat manualish shtyp menu->Key edit->menuja fundit ok-> dhe me butonin e bardhe zgjidh kodifikimin qe do te ndryshosh.por te sugjeroj te marresh programe te gatshme qe te pehet auto update e kodeve te fundit.
  Vllaqko shum faliminderit per ndihem se tash e kom gjet ku me hi me i qit koda ne aparat fal tje :D edhe ni her shum faliminderit pi teje :D

  edhe kerkoj nga staff i SatSupremeit me Mbyll Temen:

 7. #7
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Kerkoj Ndihem per reseverin METABOX III

  Ok po plotesoj deshiren

Similar Threads

 1. Kerkoj Ndihem per Astra 3A at 23.5°E
  By The-Rock in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 11-10-2009, 17:55:25
 2. Info Kerkoj Ndihem Per Dreambox 500s
  By The-Rock in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 06-09-2009, 21:08:17
 3. Kerkjo ndihem per CanalDigitaal:
  By The-Rock in forum Albanian / Shqip
  Replies: 11
  Last Post: 30-05-2009, 23:50:58
 4. Kerkoj Ndihem Per Opticum:
  By The-Rock in forum Albanian / Shqip
  Replies: 7
  Last Post: 25-05-2009, 14:37:36
 5. [Ndihem] Rreth Thor'avė
  By The-Rock in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 14-02-2009, 22:37:00

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •