Digi TV Film: Program TV: 22-04-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:01 Death race
09:00 The incredible hulk
11:00 The dark knight
13:30 Sex and the city
16:00 Mamma mia
18:01 Baby mama
20:00 Get Smart
22:01 Hellboy 2: The golden army

Digi Film 2

07:01 Mamma mia
09:00 Sisterhood of the travelling pants 2
11:01 Get Smart
13:00 Forgetting Sarah Marshall
15:00 Death race
17:01 The incredible hulk
19:01 The dark knight
21:31 Sex and the city

AXN

07:00 Disparuti
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Foc salbatic
10:00 Stargate SG-1
10:55 Zoom
11:00 Stagiarii
11:30 Stagiarii
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stagiarii
15:30 Stagiarii
16:00 Disparuti
16:55 Zoom
17:00 Foc salbatic
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Stagiarii
19:30 Stagiarii
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Impotriva destinului
22:00 Lost - Naufragiatii
23:00 Mesaje de dincolo
00:00 David Letterman Show
01:00 Impotriva destinului
02:00 Lost - Naufragiatii
02:50 Mesaje de dincolo
03:45 Impotriva destinului
04:35 Promo

Cinemax

07:00 Ultimul spectacol cinematografic
09:00 Misterul lui Watteau
10:25 Genunchiul lui Claire
12:10 Orbire
13:45 Noaptea mea cu Maud
15:35 Hollywood Top 10
16:00 Cantecele unor vremuri obisnuite
17:30 Ultimul spectacol cinematografic
19:25 Aproape adevarat
21:00 Privatizarea
22:35 Epitafuri
23:25 Frati de sange
01:05 Cursa de la miezul noptii
03:10 Inviati
04:35 Lectii private

HBO

06:00 Tsunami: Dupa dezastru
07:35 Tsunami: Dupa dezastru
09:05 In ritm de step
10:55 Toti oamenii regelui
13:00 Lumea minunata a sunetului
14:45 Fete cu greutate
16:25 Reactie in lant
18:10 Iubita de toti
20:00 O noapte la muzeu
21:50 Idiocratie
23:15 Rasarit de soare
01:20 O noapte de teroare
02:45 O noapte la muzeu
04:35 Idiocratie

ProCinema

07:45 Laboratorul lui Dexter
08:15 Pana cand moartea ne va desparti
08:45 Prietenii tai
09:15 Fotbalistii si nevestele lor
09:45 Fotbalistii si nevestele lor
10:15 Laboratorul lui Dexter
10:45 Fetitele Powerpuff
11:15 Happy Hour
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:45 Ruleta destinului
15:45 Celebritate
16:00 Doamna Irma
18:00 La Bloc
19:00 Serii fara limite
20:00 Serii fara limite
21:00 Comedia in esenta tare
21:30 Comedia in esenta tare
22:00 Filmul de 10
00:00 South Park
00:30 Cu sange rece
01:30 Se cauta un Rocky
02:30 Ultimul experiment
04:00 Cu sange rece
04:45 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV

Eurosport

09:30 Sporturi extreme: YOZ
09:45 Omnisport:
10:00 Fotbal:
10:15 Snooker:
12:00 Snooker:
15:00 Ciclism:
17:30 Snooker:
19:00 Fotbal:
19:15 Omnisport:
19:20 Calarie:
20:20 Calarie:
20:25 Golf: Circuitul European P.G.A.
20:35
20:55 Golf: Clubul de Golf
21:00 Navigatie: Clubul de iahting
21:05
21:10
21:15 Snooker:
21:30
00:00 Sporturi de contact:
01:00 Snooker:
02:30

ELVIS