Results 1 to 3 of 3

Thread: cam magic e x cam

 1. #1
  Contributing Member
  Join Date
  25-12-2008
  Posts
  438
  Uploads
  0

  cam magic e x cam

  a mund te me ndihmoj njeri nga ju per te agiornuar nje cam magic ne conax dhe nje x cam ne conax , me cas 2, ndonje softer per keto te dyja , flm

 2. #2
  Senior Member plakusat2000's Avatar
  Join Date
  10-10-2007
  Posts
  290
  Uploads
  0

  Re: cam magic e x cam

  per xcam mund te te ndihmoj
  versioni 1.48 e ben me mire si kart conax.

 3. #3
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: cam magic e x cam

  Quote Originally Posted by interisti_12 View Post
  a mund te me ndihmoj njeri nga ju per te agiornuar nje cam magic ne conax dhe nje x cam ne conax , me cas 2, ndonje softer per keto te dyja , flm

  per xcam me 1.50 qe ne realitet lexohet si 1.48 siç te tha plaku, ose me v.1.32 qe te emulon dhe konax dhe biss nese ke ndonje kod qe punonne biss.

  kurse per magic yhyy eshte e vjeter fare ajo plako, provoje ta kthesh ne matrix dhe pastaj provo conaxin por si teori edhe sikur ta kesh ne magic 1.0.9 ne teori duhet ta lexoje conaxin.
  sidoqofte ktheje ne matrix peovo disa versione te matrix dhe do te punoje patjeter.

Similar Threads

 1. Info magic usb
  By stobal in forum French / Français
  Replies: 2
  Last Post: 08-09-2009, 09:19:03
 2. magic lux 9.01
  By fafasam in forum GranVision
  Replies: 0
  Last Post: 19-11-2006, 00:45:53
 3. For Magic Cam
  By humi_user in forum Magic Cam
  Replies: 0
  Last Post: 19-05-2006, 14:32:53
 4. magic to mrv
  By rkh in forum Matrix Revolution Cam
  Replies: 2
  Last Post: 24-02-2006, 18:48:11
 5. Help with Magic CAM and NDS
  By cipollino1965 in forum General Discussions: Cams
  Replies: 0
  Last Post: 13-01-2006, 01:49:05

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •