Digi TV Film: Program TV: 24-04-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:00 Get Smart
08:00 Mamma mia
10:00 Sex and the city
12:31 The incredible hulk
14:30 Forgetting Sarah Marshall
16:30 Hellboy 2: The golden army
18:30 The dark knight
21:00 Baby mama
23:00 Reality bites
01:00 Interview with the vampire
03:00 Sex and the city
05:30 Hellboy 2: The golden army

Digi Film 2

07:00 Hellboy 2: The golden army
09:00 Baby mama
11:00 The dark knight
13:30 Death race
15:30 Mamma mia
17:30 Sex and the city
20:00 Sisterhood of the travelling pants 2
22:01 Get Smart
00:00 Lorenzos oil
02:30 Shout
04:01 Get Smart

AXN

07:00 Disparuti
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Foc salbatic
10:00 Stargate SG-1
10:55 Zoom
11:00 Stagiarii
11:30 Stagiarii
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stagiarii
15:30 Stagiarii
16:00 Disparuti
16:55 Zoom
17:00 Foc salbatic
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Stagiarii
19:30 Stagiarii
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Impotriva destinului
22:00 Cea mai rea saptaman
22:30 Camera de refugiu
00:40 David Letterman Show
01:40 Impotriva destinului
02:35 Cea mai rea saptamana
03:05 Camera de refugiu
04:30 Promo

Cinemax

07:00 Didine
08:40 Dragoste de dupa-amiaza
10:15 Noi doi si Dupree
12:05 Tom �i Jerry
12:55 Relatia
14:20 Noapte buna, mama!
15:55 Sa iubesti pe cineva
17:25 Noi doi si Dupree
19:15 Didine
21:00 Harper
23:00 Epitafuri
23:50 Casa groazei
01:15 Lichidati-i!
02:50 Predicatorul
04:45 Verdict

HBO

06:00 Powder
07:50 La 25 de ani ma sinucid
09:20 Venetia
09:30 Michael Clayton
11:30 Fiul mai mare
13:00 Patimile
14:25 Patimile
15:55 Mumble, cel mai tare dansator
17:40 Plan de joc
19:30 Cinema, cinema, cinema (s. doc.)
20:00 Zece semne rele
21:40 Valuri
22:00 True Blood
22:55 Ultima sansa
01:30 Diamantul sangeriu
03:50 Dincolo de aparente

ProCinema

07:45 Laboratorul lui Dexter
08:15 Pana cand moartea ne va desparti
09:15 Fotbalistii si nevestele lor
09:45 Fotbalistii si nevestele lor
10:15 Laboratorul lui Dexter
10:45 Samurai Jack
11:15 Happy Hour
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:45 Entertainment News
15:45 Celebritate
16:00 Miss Marple 2
18:00 La Bloc
19:00 Serii fara limite
20:00 Serii fara limite
21:00 Comedia in esenta tare
21:30 Comedia in esenta tare
22:00 Filmul de 10
00:15 Prison Break
01:15 South Park
01:45 Aventura de o noapte
03:30 Expertul
04:15 Prison Break
05:00 Lumea PRO CINEMA

Eurosport

09:30 Raliuri: Campionatul Mondial
10:00 Formula 1: Fabrica
10:30 Snooker:
12:00 Snooker:
15:00 Snooker:
16:30 Snooker:
19:00 Fotbal:
19:15 Snooker:
19:30
19:45 Fotbal de sala:
21:00 Snooker:
00:00 Fotbal:
00:15 Sporturi extreme: YOZ
00:30 Fotbal de sala:
01:45 Fotbal:
02:00 Skandenberg: PAL/NAL
02:15
02:30

ELVIS