Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Magic, Matrix Cam freskimet e fundit.

 1. #1
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Magic, Matrix Cam freskimet e fundit.

  Pershendetje,

  dolen freskimet e fundit per keto module qe tani hapin digi tv tek sateliti 0.8W thor.


  per ata qe kane modul magic cam dhe matrix cam mund ta marrin ketu.

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Magic, Matrix Cam freskimet e fundit.

  per ata qe kane Matrix Revolution ketu per te pare digitv

 3. #3
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Magic, Matrix Cam freskimet e fundit.

  per ata qe kane Matrix Reborn ketu per te pare digitv

 4. #4
  Super Moderator fillestari's Avatar
  Join Date
  26-12-2008
  Location
  -> -> EU <- <-
  Posts
  1,217
  Uploads
  113

  Re: Magic, Matrix Cam freskimet e fundit.

  Pershendetje Fiku

  Desha me te pyet po Matrix Revolution ben pjes te keto freskimet e reja ? dhe dicka tjeter freskimet e modulave behen nepermjet cas-it apo vetem nga PC,une shof nje porte te PC ku futen modulat.
  Shpresoj qe skam dal nga tema me pyetjen e dyte.

  Faleminderit

 5. #5
  Moderator mile kristo's Avatar
  Join Date
  24-06-2007
  Location
  EU
  Posts
  1,720
  Uploads
  269

  Re: Magic, Matrix Cam freskimet e fundit.

  tung ben pjes dhe revolution ne keto per sa i perket axhornimit vetem me cas kurse me pc me sa di une vetem irdeto kam provuar te tjerat nuke besoje

 6. #6
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Magic, Matrix Cam freskimet e fundit.

  Quote Originally Posted by fillestari View Post
  Pershendetje Fiku

  Desha me te pyet po Matrix Revolution ben pjes te keto freskimet e reja ? dhe dicka tjeter freskimet e modulave behen nepermjet cas-it apo vetem nga PC,une shof nje porte te PC ku futen modulat.
  Shpresoj qe skam dal nga tema me pyetjen e dyte.

  Faleminderit
  pak me siper e ke per revolution e modifikova sepse kisha shkruar gabim reloaded ne vend te revolution.


  kurse per reloaded duhet me provu file per matrixin normal dhe duhet te punoje.

  vetem me cas interface mund te programosh kto file.

 7. #7
  Super Moderator fillestari's Avatar
  Join Date
  26-12-2008
  Location
  -> -> EU <- <-
  Posts
  1,217
  Uploads
  113

  Re: Magic, Matrix Cam freskimet e fundit.

  Ju faleminderit per sqarimin, jeni te respektuar

 8. #8
  Contributing Member
  Join Date
  25-12-2008
  Posts
  438
  Uploads
  0

  Re: Magic, Matrix Cam freskimet e fundit.

  matrix reloaded a ben piese ne keto freskime

 9. #9
  Moderator mile kristo's Avatar
  Join Date
  24-06-2007
  Location
  EU
  Posts
  1,720
  Uploads
  269

  Re: Magic, Matrix Cam freskimet e fundit.

  ketu keni freskimet e fundit per matrix per te gjitha modelet

 10. #10
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: Magic, Matrix Cam freskimet e fundit.

  Quote Originally Posted by fiku75 View Post
  Pershendetje,

  dolen freskimet e fundit per keto module qe tani hapin digi tv tek sateliti 0.8W thor.


  per ata qe kane modul magic cam dhe matrix cam mund ta marrin ketu.
  Me cfar kam testuar une nuk hapet gje ..digi tv ..vetem ne matrix reborn punon digi tv si me pare.. ndersa ne te tjerat jo..

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

 1. Info Diablo light - Diablo WI-FI - Diablo 2 - Fausto etj
  By studiounivers in forum Albanian / Shqip
  Replies: 908
  Last Post: 01-05-2018, 17:30:17
 2. matrix to magic
  By braken in forum English (UK)
  Replies: 2
  Last Post: 05-11-2011, 18:59:08
 3. Update "Freskimet e fundit "Abracadabra"
  By kapitenio in forum Albanian / Shqip
  Replies: 878
  Last Post: 19-09-2010, 00:23:03
 4. Magic zum Matrix
  By BlackDevil666SA in forum Magic Cam
  Replies: 0
  Last Post: 05-04-2009, 19:51:56

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •