Digi TV Film: Program TV: 25-04-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:30 Forgetting Sarah Marshall
09:30 Mamma mia
11:30 Sisterhood of the travelling pants 2
13:30 The dark knight
16:00 Death race
18:00 Get Smart
20:00 The incredible hulk
22:00 Sex and the city
00:30 Out of Africa
03:30 Baby mama
05:30 The incredible hulk

Digi Film 2

06:00 The dark knight
08:30 The incredible hulk
10:30 Baby mama
12:30 The dark knight
15:00 Sex and the city
17:30 Mamma mia
19:30 Forgetting Sarah Marshall
21:30 Hellboy 2: The golden army
23:30 Troy
02:30 The dark knight
05:00 Sisterhood of the travelling pants 2

AXN

07:00 Survivor - Guatemala
08:00 Survivor - Guatemala
09:00 Stargate SG-1
10:00 Stargate SG-1
11:00 Stargate SG-1
12:00 Disparuti
13:00 Stapanul fiarelor
14:00 Familia �i legea
15:05 Schimbul trei
16:00 Ele spioneaza
17:00 Survivor - Cook Islands
18:00 Jake 2.0
19:00 In slujba diavolului
20:00 Cea mai rea saptamana
20:30 Cea mai rea saptamana
21:00 CSI: New York - Criminalistii
22:00 Minti criminale
23:00 Ziua in care lumea s-a sfarsit
00:45 Cea mai rea saptamana
01:15 Cea mai rea saptamana
01:45 CSI: New York - Criminalistii
02:45 Jake 2.0
03:30 In slujba diavolului
04:30 Promo

Cinemax

06:20 Hollywood Top 10
07:00 Orbire
08:35 Ore de vara
10:20 Un barbat si o femeie
12:10 Harper
14:10 Cafeneaua vedetelor
14:35 Un strop de ciocolata
16:10 Oaia albastra a familiei
17:45 Turnul lui Suso
19:20 Orbire
21:00 Transfer de captivi
23:00 Gheata neagra
00:45 Ascensiunea lui Carlito
02:20 Cu autobuzul
04:20 Disparutul

HBO

06:00 Epic Movie
07:25 Pe platourile de filmare (s)
07:55 Norocosul
09:55 Jiltul sirenei
11:25 Minori fara insotitori
12:55 Valuri
13:15 Colegi de camera
15:05 Marele alibi
16:40 Beowulf
18:35 Epic Movie
20:00 Anturaj
20:30 Larry David, inamicul public nr. 1
21:00 Stand-Up Cafe
21:30 Zodiac
00:05 Curaj nebanuit
02:05 Festivalul berii
03:55 O zi buna pe plaja
04:10 Gorila

ProCinema

07:00 Pro Motor
07:45 Laboratorul lui Dexter
08:15 Samurai Jack
08:45 Pana cand moartea ne va desparti
09:15 La Bloc
10:15 Un medic in familie
11:15 Descopera Romania (AP)
11:45 Celebritate
12:00 Entertainment News
13:00 Miss Marple 2
15:00 Prietenii tai
15:30 Din culisele Hollywood-ului
16:00 Poirot
17:00 Iancu Jianu, haiducul
19:00 Blue Collar TV
19:30 Blue Collar TV
20:00 Fugarii
21:00 Comedia in esenta tare
21:30 Comedia in esenta tare
22:00 Calea imparatului
00:00 CSI: Miami
01:00 Calea imparatului
03:00 Fugarii
03:45 CSI: Miami
04:30 Lumea PRO CINEMA

Eurosport

09:30 Raliuri: Campionatul Mondial
10:00 Fotbal:
10:15 Fotbal de sala:
10:30
11:30 Raliuri: Campionatul Mondial
12:00 Formula 1: Fabrica
12:30 Curse de masini:
13:15 Snooker:
15:00 Fotbal:
15:15 Snooker:
16:30 Snooker:
19:30 Snooker:
21:00 Snooker:
00:00 Sporturi de contact:
01:30 Formula 1: Fabrica
02:00 Snooker:
03:00

ELVIS