Results 1 to 2 of 2

Thread: Sr-x95usb

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  03-01-2009
  Location
  Skrapari
  Posts
  179
  Uploads
  30

  Sr-x95usb


  Tung kam nje aparat SR-X95USB kush di ndonje informacion ne lidhje me te ,nuk di sesi futen codet e kanaleve domethen { cod edit }

 2. #2
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska Çte duhet ty..
  Posts
  1,395
  Uploads
  17

  Re: Sr-x95usb

  panelin e menuse duhet ta kesh vertikal ne mos gaboj, ky aparat eshte njelloj me srx230, dhe kode edit e ke tek opcioni dyte mbas instalimit, ne fund te opcionit te dyte ke key edit, Keta lloj dekoderash skane nevoje per ndonje kod per tu futur ne emu key, e kane tek menuja e programit. Ne rast se nuk gjen asnje kod atehere duhet ti hedhesh nje softcam te fundit qe eshte e azhornuar me te gjitha kodet aktuale ne funksion.

Similar Threads

 1. I have sr-x95usb
  By frenaros in forum Starsat
  Replies: 5
  Last Post: 11-09-2009, 19:45:07
 2. Question Problem in Starsat SR-X95USB
  By orosimo in forum Starsat
  Replies: 0
  Last Post: 27-06-2009, 14:15:16
 3. loder starsat x95usb
  By drusattv in forum Starsat
  Replies: 1
  Last Post: 29-11-2008, 02:30:25

Tags for this Thread

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •