Digi TV Film: Program TV: 27-04-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:00 The dark knight
08:30 Get Smart
10:30 Death race
12:30 The incredible hulk
14:17 Sex and the city
17:00 Baby mama
19:00 The dark knight
21:30 Hellboy 2: The golden army
23:30 Shout

Digi Film 2

07:00 Baby mama
08:50 Sisterhood of the travelling pants 2
11:00 Forgetting Sarah Marshall
13:00 The dark knight
15:30 Mamma mia
17:30 Get Smart
19:30 The incredible hulk
21:30 Sex and the city

AXN

07:00 Disparuti
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Foc salbatic
10:00 Stargate SG-1
10:55 Zoom
11:00 Stagiarii
11:30 Stagiarii
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stagiarii
15:30 Stagiarii
16:00 Disparuti
16:55 Zoom
17:00 Foc salbatic
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Stagiarii
19:30 Stagiarii
20:55 Zoom
21:00 Impotriva destinului
22:00 Alias
23:00 Minti criminale
00:00 David Letterman Show
01:00 Impotriva destinului
02:00 Alias
02:50 Ele spioneaza
03:35 Impotriva destinului
04:35 Promo

Cinemax

06:25 Cafeneaua vedetelor
07:00 Trilogia cantecului de dragoste
09:00 Harper
11:00 Atlasul geografiei umane
12:45 Fericire
14:35 Fuga lui Logan
16:35 Cafeneaua vedetelor
17:00 Orfeu in infern
19:00 Harper
21:00 Moarte la Venetia
23:10 Caderea zeilor
01:45 Epitafuri
02:35 Maestrul de ceremonii
03:50 O cupa cu sangele meu
05:35 Ananas

HBO

06:00 Sirena
07:30 Partenerul ideal
09:10 Regasirea
10:50 Vacanta
13:05 Zborul 93
14:35 De la capat (it.) (12)
16:10 Fete cu greutate
17:45 Eragon
19:30 Pe platourile de filmare (s)
20:00 Casa (spa., 2008, com.) (12)
21:35 Stand-Up Caf
22:10 Anturaj
22:40 Larry David, inamicul public nr. 1
23:10 Confetti
00:50 Apa neagra
02:20 Apocalipsa androizilor
03:55 Jurnalul diavolului
05:30 Anturaj

Pro Cinema

07:45 Aventurile lui Don Coyote
08:15 Ziua cartiei
10:15 Laboratorul lui Dexter
10:45 Samurai Jack
11:15 Happy Hour
12:30 Teo
13:45 Poirot
14:45 Blue Collar TV
15:15 Blue Collar TV
15:45 Fotbalistii si nevestele lor
16:15 Fotbalistii si nevestele lor
16:45 Celebritate
17:00 Ruleta destinului
18:00 La Bloc
19:00 Serii fara limite:
20:00 Serii fara limite:
21:00 Comedia in esenta tare:
21:30 Comedia in esenta tare
22:00 Filmul de 10: Gluma mortala
00:00 South Park
00:30 Cu sange rece
01:30 Gluma mortala
03:15 Unde-i lege nu-i tocmeala
04:00 Cu sange rece
04:45 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV

Eurosport

09:30 Raliuri:
10:00 Supersport:
10:45 Superbike:
11:30 Sporturi cu motor:
12:00 Snooker:
15:00 Ciclism:
16:30 Snooker:
19:00 Fotbal:
19:45 Fotbal:
20:00 Fotbal de sala:
21:15 Omnisport:
21:20 Omnisport:
21:30 Skandenberg: PAL/NAL
22:00 Lupte Pro:
22:30 Lupte Pro:
23:25 Omnisport:
23:30 Sporturi de contact:
00:30 Snooker:
02:30

ELVIS