Results 1 to 4 of 4

Thread: nje sygjerim nga cunat e forumit

 1. #1
  Contributing Member
  Join Date
  25-12-2008
  Posts
  438
  Uploads
  0

  nje sygjerim nga cunat e forumit

  cuna pershendetie, doja nje keshille nga juve mua para 2 diteve mu prish programatori per diablon kisha nje programaator cas 2, tani sme ngeletvecse te blej nje tieter, sipas juve eshte me mire te blej nje cas 3 qe ben dhe skedat natyrisht me nje diference te vogel shtese per sa i perkete cas 2, apo eskiston ndonje progarmator me i mire dhe per nje te ardhme,per mos te shpenzuar dy her?flm

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: nje sygjerim nga cunat e forumit

  per momentin ska gje tjeter me te mire se cas 3+ mos shpenzo per nje cas2 per aq pak diference lekesh.

 3. #3
  Senior Member plakusat2000's Avatar
  Join Date
  10-10-2007
  Posts
  290
  Uploads
  0

  Re: nje sygjerim nga cunat e forumit

  ne fakt po ta maresh si universal eshte e vertete ajo qe thote fiku.edhe une ashtu them por ndodhen edhe gjera te tjera qe mun ti programosh.me pak levizje ne internet do ti gjesh.

 4. #4
  Moderator mile kristo's Avatar
  Join Date
  24-06-2007
  Location
  EU
  Posts
  1,720
  Uploads
  269

  Re: nje sygjerim nga cunat e forumit

  plako mos u lodhe kote nji cas 3+ dhe u mbyll puna bene cfare te duash

Similar Threads

 1. New Rregullorja e Forumit
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 07-02-2015, 10:30:47
 2. forumit sat -televizion
  By titi111 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 01-12-2009, 00:27:22
 3. Question Sygjerim per tema te reja dhe nenseksione!
  By ^^^PIRATI^^^ in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 27-01-2009, 17:36:07
 4. per cunat e forumit
  By interisti_12 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 26-12-2008, 03:38:55

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •