Digi TV Film: Program TV: 29-04-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:00 Forgetting Sarah Marshall
08:01 Hellboy 2: The golden army
10:00 Sex and the city
12:30 The dark knight
15:00 Mamma mia
17:01 Get Smart
19:01 Death race
21:00 The incredible hulk
23:00 The big Lebowski
01:00 Lorenzos oil
03:30 Mamma mia
05:30 Death race

Digi Film 2

06:30 Mamma mia
08:30 Get Smart
10:31 Sisterhood of the travelling pants 2
12:30 The incredible hulk
14:30 Hellboy 2: The golden army
16:31 Sex and the city
19:01 Baby mama
21:00 The dark knight
23:30 Cats and dogs
01:00 Reality bites
03:02 Hellboy 2: The golden army
05:00 Sex and the city

AXN

07:00 Disparuti
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Foc salbatic
10:00 Stargate SG-1
10:55 Zoom
11:00 Stagiarii
11:30 Stagiarii
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stagiarii
15:30 Stagiarii
16:00 Disparuti
16:55 Zoom
17:00 Foc salbatic
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Stagiarii
19:30 Stagiarii
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Impotriva destinului
22:00 Lost - Naufragiatii
23:00 Mesaje de dincolo
00:00 David Letterman Show
01:00 Impotriva destinului
02:00 Lost - Naufragiatii
02:50 Mesaje de dincolo
03:40 Impotriva destinului
04:45 Promo

Cinemax

07:00 Sa iubesti pe cineva
08:30 Trei bufoni
10:00 Tom si Jerry:
10:50 O femeie indragostita
12:25 Zile albastre
13:55 Cafeneaua vedetelor
14:20 Interpreta
15:55 Paradisul
17:30 De azi pe maine
19:05 Noi doi si Dupree
21:00 Ore de vara
22:40 Epitafuri
23:35 South Park:
00:55 Ultima noapte
01:15 Joe nebunul
02:55 Anna M.
04:50 Frati de sange

HBO

06:00 Ratatouille
07:50 Visand la Beverly Hills
09:45 Drumul spre regasire
11:35 Maria Antoaneta
13:35 Abisul
16:00 Venetia (12)
16:10 Re-animat
17:45 Harry Potter si Ordinul Phoenix
20:00 Va curge sange
22:35 Steaguri pline de glorie
00:45 Ultima sansa
03:20 Va curge sange

Pro Cinema

07:45 Laboratorul lui Dexter
08:15 Pana cand moartea
08:45 Prietenii tai
09:15 Fotbalistii si nevestele lor
09:45 Fotbalistii si nevestele lor
10:15 Tabara Lazlo
10:45 Samurai Jack
11:15 Happy Hour
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:45 Fotbalistii si nevestele lor
15:15 Fotbalistii si nevestele lor
15:45 Celebritate
16:00 Trei frati
18:00 La Bloc
19:00 Un medic in familie
20:00 Calatorii in necunoscut
21:00 Comedia in esenta tare
21:30 Prietenii tai
22:00 Filmul de 10: Insetati de sange
00:00 South Park
00:30 Cu sange rece
01:30 In vreme de razboi
04:00 Cu sange rece
04:45 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV

Eurosport

09:30 Sporturi extreme:
09:45 Raliuri:
10:30
10:45 Tenis: Circuitul feminin WTA
12:00 Snooker:
15:00 Tenis: Circuitul feminin WTA
16:45 Snooker:
19:00 Fotbal:
19:15 Snooker:
19:30 Tenis: Circuitul feminin WTA
21:00 Snooker:
00:00 Fotbal:
01:00 Raliuri:
01:05
01:15
02:00 Skandenberg: PAL/NAL
02:15
02:30

ELVIS