Results 1 to 10 of 10

Thread: me ndihmoni me kete lloj aparati...

 1. #1
  Contributing Member kapia's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  502
  Uploads
  1

  Unhappy me ndihmoni me kete lloj aparati...

  Kam nje apart TECHNOSAT ir- 7000.dhe nxjer "enter code" nuk hap asnje lloj kanali ka ndonje program qe ta dergoj me rs 232 dhe ta kethej nga e pra apartin,se codin nuk e di.
  nqs me kuptuat
  ja dhe fot..
  28042009001.jpg

  28042009002.jpg

  28042009003.jpg

  28042009004.jpg

  28042009005.jpg

 2. #2
  Contributing Member kapia's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  502
  Uploads
  1

  Unhappy Re: me ndihmoni me kete lloj aparati...

  o cuna a me ndihmon dokush?!

 3. #3
  Moderator
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  738
  Uploads
  91

  Re: me ndihmoni me kete lloj aparati...

  o byrazer ky lloj aparati eshte para 5 vjetesh dhe me sa mbaj mend me dyket e kishte dhe sat + kam rregulluar nja 2 cope por ngaqe kam bere format nuk kam ndonje file mbaj mend nje faqe vetem ka qene e mire por per update qe duhet te besh behet vetem me hyper terminal....nq.s.kemundesi ekonomike merr nje tjeter nuk ja vlen .....

 4. #4
  Contributing Member kapia's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  502
  Uploads
  1

  Re: me ndihmoni me kete lloj aparati...

  Quote Originally Posted by tamo View Post
  o byrazer ky lloj aparati eshte para 5 vjetesh dhe me sa mbaj mend me dyket e kishte dhe sat + kam rregulluar nja 2 cope por ngaqe kam bere format nuk kam ndonje file mbaj mend nje faqe vetem ka qene e mire por per update qe duhet te besh behet vetem me hyper terminal....nq.s.kemundesi ekonomike merr nje tjeter nuk ja vlen .....
  po me vjen keq ta hedh se e kam mare dhe shtrenjte ne ate kohe.te gjija nje file sa per ta ormatuar dreqin.

 5. #5
  Moderator
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  738
  Uploads
  91

  Re: me ndihmoni me kete lloj aparati...

  te shikojme nje here neser.naten

 6. #6
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska «te duhet ty..
  Posts
  1,395
  Uploads
  17

  Re: me ndihmoni me kete lloj aparati...

  po po ai qe nxorri sat plus ne fillim eshte. Kapia mos u merr kot me te. Jane dekodera per enciklopedi tashme.

 7. #7

  Re: me ndihmoni me kete lloj aparati...

  i ke ketu te gjitha me emulator

 8. #8
  VIP Member -dr-alb's Avatar
  Join Date
  02-05-2007
  Location
  plazh
  Posts
  893
  Uploads
  27

  Re: me ndihmoni me kete lloj aparati...

  hyr ne sezonin e technosat ne faqen 5 ka diÁka .

 9. #9
  Contributing Member kapia's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  502
  Uploads
  1

  Re: me ndihmoni me kete lloj aparati...

  Quote Originally Posted by -dr-alb View Post
  hyr ne sezonin e technosat ne faqen 5 ka diÁka .
  mire vella!
  po mundohem njere!!!

 10. #10
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: me ndihmoni me kete lloj aparati...

  Per te hapur EMU Shtyp: EXIT>6108 Aparati hapet Mbyllet. Dhe te Menuja Lojes del "nderro Shifer" Dhe per te hapur mbyllur EMU  TECHNOSAT

  KODI MASTER:
  PER TE GJITHE MODELET TECHNOSAT
  1 2 5 0 - 1 4 7 0 - 2 3 7 4 - 2 4 4 1 - 2 6 0 6 - 3 7 2 4 - 3 4 7 2 - 6 8 9 3 - 7 1 7 6

Similar Threads

 1. Sagem D-BOX . VLERSIMI JUAJ PER KETE APARAT SATELITOR
  By emiljano in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 10-09-2009, 18:09:47
 2. Question Aparati klan (receiver sat +)
  By tir2 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 18-08-2009, 16:08:21
 3. Hivion-100xii a di gje njeri per kete aparat
  By plakusat2000 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 10-06-2009, 11:09:07
 4. Lamtumire te gjitheve ne kete forum.
  By fredisat in forum Albanian / Shqip
  Replies: 26
  Last Post: 09-06-2009, 16:33:02
 5. Question A jam vetem une me kete problem?
  By SkinArt in forum Albanian / Shqip
  Replies: 10
  Last Post: 06-06-2009, 13:11:25

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •