Results 1 to 3 of 3

Thread: kush mund t me ndihmoj

 1. #1
  New Member
  Join Date
  11-04-2009
  Posts
  3
  Uploads
  0

  kush mund t me ndihmoj

  jam i ri ne ket metod te diablo a mund te me ndihmoj si mund ta zbardhi digitalb

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,273
  Uploads
  39

  Re: kush mund t me ndihmoj

  Quote Originally Posted by lapushi View Post
  jam i ri ne ket metod te diablo a mund te me ndihmoj si mund ta zbardhi digitalb
  vetem me cardsharing dhe diablo cam WIFI ose me decoder linux base dhe cardsharing hapet digitalbi dhe te tjerat.

  ata qe kane diablo cam normale jo WIFI ti marrin kodet ketu per aq kanale sa hapen per momentin, por jo per digitalbin

 3. #3
  New Member
  Join Date
  11-04-2009
  Posts
  3
  Uploads
  0

  Re: kush mund t me ndihmoj

  se pari ju falemenderoj Fiku shum une kam bler para ca kohesh Diablo cam light v2.3 dhe kam instaluar underworl 170 mirpo nuka kam mundur qe te zbardh asnje program mos vall ka fajet reciveri kam nje galaxis
  Kurse per linux kam nje DM 500 a mund te bej me ket diqka me cardsharing apo jo nese po ju lutm per sqarime ju falmender

Similar Threads

 1. M ndihmon kush
  By xoninet in forum Albanian / Shqip
  Replies: 9
  Last Post: 28-11-2009, 08:51:48
 2. kush me ndihmon?
  By elton204 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 19-10-2009, 16:17:39
 3. Question kush e njeh ?
  By fillestari in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 17-04-2009, 13:26:01
 4. Info Kush me ndihmon
  By billi23 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 12-01-2009, 22:07:01
 5. help me? Kush m ndihmon?
  By POSEY_DION in forum Albanian / Shqip
  Replies: 7
  Last Post: 25-11-2008, 12:57:48

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •