Digi TV Film: Program TV: 02-05-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:00 Sisterhood of the travelling pants 2
08:00 The incredible hulk
10:00 Get Smart
12:00 Mamma mia
14:01 The big Lebowski
16:00 The dark knight
18:30 Baby mama
20:30 Sex and the city
23:00 Bird on a whire
01:00 The last samurai
03:30 Get Smart
05:30 The dark knight

Digi Film 2

06:01 Mamma mia
08:00 Hellboy 2: The golden army
10:01 Baby mama
12:00 Sex and the city
14:30 The incredible hulk
16:30 Get Smart
18:30 Death race
20:31 Mamma mia
22:30 The dark knight
01:00 Reality bites
03:00 The incredible hulk
05:00 Sex and the city

AXN

07:00 Survivor - Guatemala
08:00 Survivor - Guatemala
09:00 Stargate SG-1
10:00 Stargate SG-1
11:00 Stargate SG-1
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Spitalul All Saints
14:00 Spitalul All Saints
15:00 Schimbul trei
16:00 Ele spioneaza
17:00 Survivor - Cook Islands
18:00 Jake 2.0
19:00 In slujba diavolului
20:00 Cea mai rea saptamana
20:30 Cea mai rea saptamana
21:00 CSI: New York - Criminalistii
22:00 Minti criminale
23:00 Nu numai sex
01:10 Cea mai rea saptamana
01:40 Cea mai rea saptamana
02:10 CSI: New York - Criminalistii
02:55 Jake 2.0
03:40 In slujba diavolului
04:30 Promo

Cinemax

06:59
07:00 Asasinarea lui Jesse James
09:40 Floricele rosii
11:10 La bine si la rau
12:50 Legaturi de familie
14:29
14:30 Restaurantul
16:20 Cu totii sunt bine
18:25 Asasinarea lui Jesse James
20:59
21:00 Dadaca McPhee
22:40 Anna M.
00:25 Paine si trandafiri
02:15 Frati de sange
03:50 Educatia zanelor
05:30 Nimeni

HBO

06:00 Gool! 2
07:55 Rock n roll
09:40 Premiile BAFTA 2009
11:35 Intalnirea perfecta
13:05 Rocky Balboa
14:45 Vreau sa fiu mare
16:30 Scapati-ma de mama!
18:05 Gool! 2
20:00 Anturaj
20:30 Larry David, inamicul public nr. 1
21:15 Culoarea vietii
23:05 Parfumul: Povestea unei crime
01:30 75
03:10 Kylie X 2008
04:05 In cautarea dragostei

ProCinema

07:00 Pro Motor
07:45 Tabara Lazlo
08:15 Samurai Jack
08:45 Pana cand moartea ne va desparti
09:15 La Bloc
10:15 Un medic in familie
11:15 Descopera Romania
11:45 Celebritate
12:00 Entertainment News
13:00 Miss Marple 3: Ultima dorinta
15:00 Prietenii tai
15:30 Din culisele Hollywood-ului
16:00 Poirot
17:00 Extemporal la dirigentie
19:00 Blue Collar TV
19:30 Ziua cea mare
20:00 Fugarii
21:00 Pana cand moartea ne va desparti
21:30 Prietenii tai
22:00 Elisabeta I
00:30 CSI: Miami
01:30 Aventura de o noapte
03:15 Elisabeta I
04:45 CSI: Miami
05:30 Lumea PRO CINEMA

Eurosport

09:30 Fotbal:
10:00 Tenis de masa:
12:00 Snooker:
15:00 Tenis: Circuitul feminin WTA
16:45 Snooker:
19:30 Tenis: Circuitul feminin WTA
21:15 Snooker:
00:00 Sporturi de contact:
01:00
02:00 Snooker:
03:00

ELVIS