Digi TV Film: Program TV: 06-05-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:31 Mamma mia
08:30 Sisterhood of the travelling pants 2
10:30 Hellboy 2: The golden army
12:31 Get Smart
14:31 Baby mama
16:31 The incredible hulk
18:31 The dark knight
21:01 Death race
23:01 Unforgiven
01:31 Shout
03:00 Get Smart
05:00 Death race

Digi Film 2

07:01 Baby mama
09:00 The incredible hulk
11:00 The dark knight
13:30 Death race
15:30 Mamma mia
17:31 Hellboy 2: The golden army
19:30 Sisterhood of the travelling pants 2
21:31 Get Smart
23:31 Troy
02:32 Bird on a whire
04:31 Mamma mia

AXN

07:00 Disparuti
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Foc salbatic
10:00 Stargate SG-1
10:55 Zoom
11:00 Stagiarii
11:30 Stagiarii
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stagiarii
15:30 Stagiarii
16:00 Disparuti
16:55 Zoom
17:00 Foc salbatic
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Stagiarii
19:30 Stagiarii
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Vieti curate
22:00 Lost - Naufragiatii
23:00 Mesaje de dincolo
00:00 David Letterman Show
01:00 Vieti curate
02:00 Lost - Naufragiatii
02:50 Mesaje de dincolo
03:40 Vieti curate
04:35 Promo

Cinemax

07:00 Presimtirea
08:45 Lasii
10:15 Perseverenta
12:00 Vise
14:00 Legaturi de familie
15:40 O femeie indragostita
17:15 Dadaca McPhee
18:55 Cu totii sunt bine
21:00 Pericol in noapte
22:40 Harta Barcelonei
00:15 Lichidati-i!
01:40 Inauntru
03:00 Pamant si libertate
04:50 Scenariul ucigas

HBO

06:00 Dr. Dolittle 3
07:35 Un milion de Craciun
09:10 Regasirea
10:50 Pe platourile de filmare
11:20 Permis de casatorie
12:50 Robin Hood
14:30 Mere la cuptor
14:50 Echipa de incredere
16:55 Odata ca niciodata
18:20 Rocky Balboa
20:00 Super-rai
21:55 Fata taiata in doua
23:50 True Blood
00:45 In visele tale
02:15 Super-rai
04:05 Fata taiata in doua

Pro Cinema

07:45 Tabara Lazlo
08:15 Pana cand moartea ne va desparti
08:45 Prietenii tai
09:15 Ruleta destinului
10:15 Tabara Lazlo
11:15 Happy Hour
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:45 Ruleta destinului
15:45 Celebritate
16:00 Pretul fericirii
18:00 La Bloc
19:00 Un medic in familie
20:00 Calatorii in necunoscut
21:00 Pana cand moartea ne va desparti
21:30 Prietenii tai
22:00 Mortal Kombat II: Anihilarea
00:00 South Park
00:30 Cu sange rece
01:30 Mortal Kombat II: Anihilarea
03:00 Calatorii in necunoscut
03:45 Cu sange rece
04:30 Lumea PRO CINEMA
05:00 Apropo TV

Eurosport

09:30 Sporturi extreme: YOZ
09:45 Sporturi cu motor:
10:00 Campionatul mondial de turisme:
10:30 Fotbal:
12:00 Fotbal:
13:45 Tenis: Circuitul feminin WTA
14:00
19:00 Fotbal:
19:15 Fotbal:
21:05 Omnisport:
21:10 Calarie:
22:10 Calarie:
22:15 Golf: Circuitul American P.G.A
23:15 Golf: Circuitul European P.G.A.
23:45 Golf: Clubul de Golf
23:50 Navigatie:
00:20 Navigatie:
00:30 Omnisport:
00:35 Jocurile olimpice:
01:00 Fotbal:
02:00
02:30

ELVIS