Results 1 to 2 of 2

Thread: pyetje teknike mbi Tm 9100 super

 1. #1

  pyetje teknike mbi Tm 9100 super

  pershendetje,

  kam nje problem me nje aparat Tm 9100 super. sapo ndizet qendron per rreth 10-15 sekonda ku tregon vetem faqen kryesore me te dhenat e aparatit dhe pastaj restart-on vazhdimisht. nuk e di perse nuk arrin te boot dhe nuk me lejon as ti vendos me image nepermjet Lan. mund te me thoni s'i t'ja bej per ta ndrequr??
  flm.

 2. #2
  Senior Member plakusat2000's Avatar
  Join Date
  10-10-2007
  Posts
  290
  Uploads
  0

  Re: pyetje teknike mbi Tm 9100 super

  kontakto me gogolin.ai mund te te ndihmoje. eshte personi me i sakti per ate lloj aparati.mundohu gjeje.
  thuaji pershendetje nga une

Similar Threads

 1. Pyetje
  By bajern in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 16-11-2009, 14:27:57
 2. Question Nje pyetje
  By milan- in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 22-07-2009, 14:35:55
 3. Question nje pyetje
  By milan- in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 28-02-2009, 14:53:25
 4. technomate 9100 super
  By braken in forum English (UK)
  Replies: 2
  Last Post: 17-07-2008, 16:45:58
 5. technomate 9100 super
  By petty in forum General Discussions: Cardsharing
  Replies: 1
  Last Post: 13-02-2008, 11:34:30

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •