Digi TV Film: Program TV: 11-05-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:31 Baby mama
08:31 Mamma mia
10:30 Death race
12:31 Hellboy 2: The golden army
14:30 The dark knight
17:00 Interview with the vampire
19:00 Baby mama
21:00 Sisterhood of the travelling pants 2
23:00 The last samurai
01:30 Out of Africa
04:31 Hellboy 2: The golden army

Digi Film 2

06:31 Sisterhood of the travelling pants 2
08:31 The dark knight
11:00 Shout
12:31 Baby mama
14:30 Mamma mia
16:31 Death race
18:31 Hellboy 2: The golden army
20:30 The dark knight
23:00 Lorenzos oil
01:30 The dark knight
04:00 Unforgiven

AXN

07:00 Disparuti
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Foc salbatic
10:00 Stargate SG-1
10:55 Zoom
11:00 Stagiarii
11:30 Stagiarii
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stagiarii
15:30 Stagiarii
16:00 Disparuti
16:55 Zoom
17:00 Foc salbatic
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Alerta medicala
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Vieti curate
22:00 Alias
23:00 Minti criminale
00:00 David Letterman Show
01:00 Vieti curate
02:00 Alias
02:45 In slujba diavolului
03:30 Vieti curate
04:35 Promo

Cinemax

06:15 Cafeneaua vedetelor - Kathy Bates
07:00 Interceptarea
08:45 Vise
10:40 Cafeneaua vedetelor
11:05 Lasii
12:35 De azi pe maine
14:15 Dadaca McPhee
15:55 Cu totii sunt bine
18:00 Lasii
19:30 Legatura de sange
21:00 Patty Hearst
22:40 Prima dragoste
00:20 Educatia zanelor
02:00 McCabe si doamna Miller
04:00 Frati de sange
05:35 Asteptandu-l pe Guffman

HBO

06:00 Noi suntem Marshall
08:10 Un milion de Craciun
09:50 Fantana
11:25 Premiile Academiei
13:00 Cosmarul din casa de vis
14:35 I-am dat de capat?
16:05 Vreau sa fiu mare
17:50 Povestea nasterii Domnului
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Cosmarul din casa de vis
21:35 Anturaj
22:00 Larry David, inamicul public nr. 1
22:35 Adolescenti normali
00:10 75
01:50 Zece semne rele
03:30 Secretul
05:00 Anturaj
05:25 Larry David, inamicul public nr. 1

ProCinema

07:45 Aventurile lui Don Coyote
08:15 Contact
10:15 Tabara Lazlo
10:45 Samurai Jack
11:15 Happy Hour
12:30 Teo
13:45 Poirot
14:45 Lumea PRO CINEMA
15:15 Ziua cea mare
15:45 Ziua cea mare
16:15 Noi toti
16:45 Celebritate
17:00 Ruleta destinului
18:00 La Bloc
19:00 Un medic in familie
20:00 Cititorii de oase
21:00 Pana cand moartea ne va desparti
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Filmul de 10: Cobra
00:00 South Park
00:30 Cu sange rece
01:15 Fata de 10
01:20 Cobra
02:45 Cititorii de oase
03:30 Cu sange rece
04:15 Lumea PRO CINEMA
04:45 Apropo TV

Eurosport

09:30 Sporturi cu motor:
10:00 Superbike:
11:00 Fotbal: Germania - Anglia
12:00 Sooker:
14:00 Tenis:
16:00 Ciclism:
18:30 Sporturi cu motor:
19:00 Fotbal:
19:45 Fotbal: Eurogoluri unu la unu
20:00 Tenis:
21:10 Ciclism:
21:15 Omnisport:
21:20 Omnisport:
21:30 Skandenberg:
22:00 Lupte Pro:
22:30 Lupte Pro:
23:25 Omnisport:
23:30 Sporturi de contact:
00:30 Fotbal:
01:15 Ciclism:
02:25 Ciclism:
04:00

ELVIS