Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21

Thread: Nje ndihme per Technosat IR-7000

 1. #1
  Senior Member aldo224's Avatar
  Join Date
  08-10-2008
  Posts
  301
  Uploads
  0

  Nje ndihme per Technosat IR-7000

  Ej cuna kush mundet te me ndihmoje me ndonje sw te ketij aparati qe te lexoje karten e D/Alb ose Tring. Nuk po mundem te gjej dot ndonje gje.

 2. #2
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: Nje ndihme per Technosat IR-7000

  Quote Originally Posted by aldo224 View Post
  Ej cuna kush mundet te me ndihmoje me ndonje sw te ketij aparati qe te lexoje karten e D/Alb ose Tring. Nuk po mundem te gjej dot ndonje gje.
  Ta garantoj une 100% nuk behet..mos u lodh kot ..

 3. #3
  Senior Member aldo224's Avatar
  Join Date
  08-10-2008
  Posts
  301
  Uploads
  0

  Re: Nje ndihme per Technosat IR-7000

  ok faleminderit miku im. me kurseve kohe, faleminderit dhe njehere

 4. #4
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Nje ndihme per Technosat IR-7000

  Quote Originally Posted by miri01 View Post
  Ta garantoj une 100% nuk behet..mos u lodh kot ..
  Po ndonje Soft dhe Loader per pare Paketen e DIGI TV?

 5. #5
  VIP Member supervisor91's Avatar
  Join Date
  06-12-2008
  Location
  Everywhere
  Posts
  2,877
  Uploads
  4

  Re: Nje ndihme per Technosat IR-7000

  nje pyetje te tille e kam bere dhe une disa kohe me pare dhe mora vetem nje pergjigje ketu. une per vete se provova ndojehere dhe nuk e di e hap apo jo?

 6. #6
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: Nje ndihme per Technosat IR-7000

  Quote Originally Posted by durresi View Post
  Po ndonje Soft dhe Loader per pare Paketen e DIGI TV?
  Jo nuk behet me emu.

 7. #7
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Nje ndihme per Technosat IR-7000

  E pashe ate teme. E shkarkova ate po ishte Unlock. Te kerkojme....
  Ku me dalin dhe mu kshu aparatesh amon :)

 8. #8
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Nje ndihme per Technosat IR-7000

  Quote Originally Posted by miri01 View Post
  Jo nuk behet me emu.
  Ky dreq ka dhe Hyrje Karte ??

 9. #9
  VIP Member supervisor91's Avatar
  Join Date
  06-12-2008
  Location
  Everywhere
  Posts
  2,877
  Uploads
  4

  Re: Nje ndihme per Technosat IR-7000

  Quote Originally Posted by durresi View Post
  E pashe ate teme. E shkarkova ate po ishte Unlock. Te kerkojme....
  Ku me dalin dhe mu kshu aparatesh amon :)
  rri se ka dhe me keq

 10. #10
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Nje ndihme per Technosat IR-7000

  Gjeta Ca gjera per Kete por Spo e bej dot.

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

 1. Technosat IR 7000.Unlock
  By Satty in forum Technosat
  Replies: 3
  Last Post: 18-02-2010, 10:22:40
 2. technosat 6500magic,ndihme....
  By ferrariteam in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 14-02-2009, 10:23:49
 3. input keys in technosat IR 7000 model
  By hunk_guy in forum Technosat
  Replies: 1
  Last Post: 24-03-2007, 03:34:29
 4. Replies: 1
  Last Post: 19-02-2006, 21:47:16
 5. Technosat IR 7000.Unlock
  By Satty in forum Technosat
  Replies: 0
  Last Post: 27-04-2005, 10:55:28

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •