Digi TV Film: Program TV: 12-05-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:30 The dark knight
09:00 Baby mama
11:00 Mamma mia
13:01 Death race
15:00 The bourne identity
17:00 Sisterhood of the travelling pants 2
19:00 The dark knight
21:31 Hellboy 2: The golden army
23:30 Tequila sunrise
01:30 Shout
03:00 The dark knight
05:31 Death race

Digi Film 2

06:30 Mamma mia
08:31 Sisterhood of the travelling pants 2
10:30 Hellboy 2: The golden army
12:31 The dark knight
15:01 Reality bites
17:00 Baby mama
19:00 Mamma mia
21:01 Death race
23:00 Cats and dogs
00:30 The last samurai
03:00 Sisterhood of the travelling pants 2
05:01 Mamma mia

AXN

07:00 Disparuti
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Foc salbatic
10:00 Stargate SG-1
10:55 Zoom
11:00 Alerta medicala
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Politia portuara
16:00 Disparuti
16:55 Zoom
17:00 Foc salbatic
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Alerta medicala
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Vieti curate
22:00 Operatiunea de salvare
23:00 The Shield: Lege si faradelege
00:00 David Letterman Show
01:00 Vieti curate
02:00 Operatiunea de salvare
02:45 The Shield: Lege si faradelege
03:35 Vieti curate
04:45 Promo

Cinemax

07:00 Maine este astazi
08:40 Novicele
10:10 Cu totii sunt bine
12:15 Cafeneaua vedetelor
12:40 Legatura de sange
14:10 Maine este astazi
15:50 53 de zile de iarna
17:20 Sa iubesti pe cineva
18:50 Printre gorile
21:00 Noi doi �i Dupree
22:50 Casa de nisip
00:45 Corp/anticorp
02:25 Iubire adevarata
02:45 Furie pe gheata
04:45 Melissa P.

HBO

06:00 Cosmarul din casa de vis
07:35 I-am dat de capat?
09:10 Vreau sa fiu mare
10:55 Povestea nasterii Domnului
12:35 Filme si vedete
13:00 Hairspray - Intrigi de culise
14:55 Rocky Balboa
16:35 Fara retineri
18:20 Doua saptamani
20:00 Vibratii
21:40 Parfumul: Povestea unei crime
00:05 True Blood
00:55 Zodiac
03:30 Infruntarea
05:25 Pe platourile de filmare

ProCinema

07:45 Tabara Lazlo
08:15 Pana cand moartea ne va desparti
08:45 Prietenii tai
09:15 Ruleta destinului
10:15 Tabara Lazlo
10:45 Hi Hi Puffy Amiyumi
11:15 Happy Hour
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:45 Un medic in familie
15:45 Pro Motor
16:45 Celebritate
17:00 Ruleta destinului
18:00 La Bloc
19:00 Un medic in familie
20:00 Calatorii in necunoscut
21:00 Pana cand moartea ne va desparti
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Filmul de 10: Timpul nu sta in loc
00:00 South Park
00:30 Cu sange rece
01:30 Fata de 10
01:35 Timpul nu sta in loc
03:00 Calatorii in necunoscut
03:45 Cu sange rece
04:30 Lumea PRO CINEMA
05:00 Apropo TV

Eurosport

9:30 Sporturi extreme:
09:45 Ciclism:
11:10 Ciclism:
11:15 Fotbal:
12:00 Fotbal:
13:45 Omnisport:
14:00 Tenis:
16:00 Ciclism:
18:30 Fotbal:
18:45 Fotbal:
20:30 Ciclism:
20:35 Fotbal:
21:15
21:20 Box:
22:00 Box:
00:00 Raliuri:
00:30 Curse de masini:
01:00 Curse de masini:
01:30 Ciclism:
02:25 Ciclism:
04:00

ELVIS