Results 1 to 3 of 3

Thread: Jasht teme satelitash

5000k SkinArt's Avatar
    Uploads
    2

Jasht teme satelitash

Persh cuna, me ndihmon njeri me nje font shqiptare ku te permbaje pothuajse te gjitha germat e ALFABETIT SHQIPTARE ku e te jete , c= etj... Nqs keni ndonje te tille ne komp tuaj nxireni ta shkarkoj, nqs keni ndonje link me dergoni nje MP.

JU FLMN

VIP Member supervisor91's Avatar
    Uploads
    4

Re: Jasht teme satelitash

shiko njehere keteketu ku w=>
    ndersa per ate font qe kishe kerkuar ti ku e te jete , c te jete nuk besoj se do gjesh pasi me nje font te tille si do ta shkruash e dhe c.

5000k SkinArt's Avatar
    Uploads
    2

Re: Jasht teme satelitash

persh ferrari, kam vene re neper shkrime te ndryshme forume andej ketej disa shkruajne me germat e plota te jona... nuk besoj se per cdo germe perdorin anen e makines llogaritese ne tastiere ku ALT+137= ose ALT+135= nuk e besoj te shkruash nje teme shume te gjate ku germat te jene te plota te gjitha e= dhe c= duhet patjeter te kene ndonje font, megjithate nuk jam i sigurte ckane perdorur dhe as nuk i mbaj mend ku i kam pare konkretisht keto germa, por nqs do i has ndonje vend do pyes postuesin e temes, KUSH KA NDONJE IDE TJETER OSE FONT KONKRET POSTOJENI KETU.

Ferrari font qe postove nuk me ben pune si duhet pasi nuk eshte tamam ajo qe kerkoj, ose mbase po kerkoj qiqra ne hell?
    Megjithate te falenderoj per perpjekjen dhe sugjerimin/iden.