Digi TV Film: Program TV: 18-05-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


07:30 Reality bites
09:30 The dark knight
12:00 Lorenzos oil
14:30 Death race
16:30 The big Lebowski
18:30 The dark knight
21:00 Hellboy 2: The golden army
23:01 Troy

Digi Film 2

07:30 Death race
09:31 Shout
11:00 Hellboy 2: The golden army
13:01 The dark knight
15:31 The last samurai
18:00 Unforgiven
20:30 Sisterhood of the travelling pants 2
22:30 Bird on a whire

AXN

07:00 Disparuti
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Foc salbatic
10:00 Stargate SG-1
10:55 Zoom
11:00 Alerta medicala
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Politia portuara
16:00 Disparuti
16:55 Zoom
17:00 Foc salbatic
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Alerta medicala
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Vieti curate
22:00 Alias
23:00 Minti criminale
00:00 David Letterman Show
01:00 Vieti curate
02:00 Alias
02:45 In slujba diavolului
03:30 Vieti curate
04:35 Promo

Cinemax

07:00 Colectionara
08:25 Orele disperarii
10:00 Viata si epoca
12:00 Cafeneaua vedetelor-
12:25 Restaurantul
14:15 Detectivele
15:50 Magicianul
17:55 Colectionara
19:20 Legaturi de familie
21:00 Biloxi Blues
22:45 Skinhead
00:10 Nimeni
01:40 Pamant si libertate
03:30 California franceza
05:15 Pericol in noapte

HBO

06:00 Craciun cu scantei
07:35 Matematica sufletului
09:15 Despartiti,dar impreuna
11:00 In cautarea fericirii
12:55 Ana si regele
15:20 Scapati-ma de mama!
16:50 Kylie X 2008
17:45 Distractie americana
19:30 Pe platourile de filmare (s)
20:00 Moulin Rouge!
22:05 Anturaj
22:35 Larry David, inamicul public nr. 1
23:10 Copiii tatalui
00:55 Femeile din umbra
02:50 Moulin Rouge!
04:55 Anturaj
05:25 Larry David, inamicul public nr. 1

ProCinema

07:45 Aventurile lui Don Coyote
08:15 Banii altor oameni
10:15 Tabara Lazlo
10:45 Hi Hi Puffy Amiyumi
11:15 Happy Hour
12:30 Teo
13:45 Poirot
14:45 Lumea PRO CINEMA
15:15 Ziua cea mare
15:45 Ziua cea mare
16:15 Noi toti
16:45 Celebritate
17:00 Ruleta destinului
18:00 La Bloc
19:00 Un medic in familie
20:00 Cititorii de oase
21:00 Pana cand moartea ne va desparti
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Filmul de 10: Da, doamna!
00:00 South Park
00:30 Cu sange rece
01:30 Fata de 10
01:35 Da, doamna!
03:00 Cititorii de oase
03:45 Cu sange rece
04:30 Lumea PRO CINEMA
05:00 Apropo TV

Eurosport

09:30
09:35 Superbike:
10:30 Campionatul mondial de turisme
11:30 Sporturi cu motor:
12:00 Fotbal:
14:00 Tenis:
15:30 Ciclism:
17:10 Ciclism:
17:15 Fotbal:
19:00 Fotbal:
19:45 Fotbal:
20:00 Snooker:
21:00
21:15 Omnisport:
21:20 Omnisport:
21:30 Skandenberg:
22:00 Lupte Pro:
22:05
22:30 Lupte Pro:
23:25 Omnisport:
23:30 Sporturi de contact:
00:30 Fotbal:
01:15 Fotbal:
01:30

ELVIS