Digi TV Film: Program TV: 19-05-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


06:00 Unforgiven
08:30 Bird on a whire
10:30 Tequila sunrise
12:31 The dark knight
15:01 Hellboy 2: The golden army
17:01 Interview with the vampire
19:01 Sisterhood of the travelling pants 2
21:00 Death race
23:00 Out of Africa
02:01 The last samurai
04:31 Troy

Digi Film 2

06:30 The last samurai
09:00 Hellboy 2: The golden army
11:00 Death race
13:00 Sisterhood of the travelling pants 2
15:01 The big Lebowski
17:00 The bourne identity
19:01 Hellboy 2: The golden army
21:00 The dark knight
23:30 Lorenzos oil
02:01 Bird on a whire
04:01 The dark knight

AXN

07:00 Disparuti
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Foc salbatic
10:00 Stargate SG-1
10:55 Zoom
11:00 Alerta medicala
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Politia portuara
16:00 Disparuti
16:55 Zoom
17:00 Foc salbatic
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Alerta medicala
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Vieti curate
22:00 Operatiunea de salvare
23:00 The Shield:Lege si faradelege
00:00 David Letterman Show
01:00 Vieti curate
02:00 Operatiunea de salvare
02:45 The Shield:Lege si faradelege
03:35 Vieti curate
04:35 Promo

Cinemax

07:00 La bine si la rau
08:40 Legaturi de familie
10:20 O stie pentru tatal
12:00 Moarte la Venetia
14:10 Orbie
15:45 Cantecul lui Brian
17:15 Cafeneaua vedetelor
17:40 La bine si la rau
19:20 Interceptarea
21:00 Predicatorul
22:55 Dupa-amiaza de caine
01:00 Ultima noapte
01:20 Asteptandu-l pe Guffman
02:45 Rebelul
04:30 Anna M.

HBO

06:00 Ana si regele
08:25 Scapati-ma de mama!
09:55 Kylie X 2008
10:50 Distractie americana
12:35 Fantana
14:10 Patimile
15:35 Patimile
17:05 Epic Movie
18:30 Intalnirea perfecta
20:00 Romeo si Julieta se casatoresc
21:35 Va curge sange
00:10 True Blood
01:05 Inima neinfricata
04:00 Romeo si Julieta se casatoresc
05:30 Cinema, cinema, cinema (s. doc.)

ProCinema

07:45 Tabara Lazlo
08:15 Pana cand moartea ne va desparti
08:45 Prietenii tai
09:15 Ruleta destinului
10:15 Tabara Lazlo
10:45 Hi Hi Puffy Amiyumi
11:15 Happy Hour
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:45 Descopera Romania
15:15 Ruleta destinului
16:15 Celebritate
16:30 La Bloc
17:30 Pierduti in spatiu
20:00 Masina timpului
21:55 Fata de 10
22:00 Filmul de 10: Cyborg 2
00:00 South Park
00:30 Cu sange rece
01:30 Fata de 10
01:35 Cyborg 2
03:00 Pierduti in spatiu
05:00 Lumea PRO CINEMA
05:30 Apropo TV

Eurosport

09:30
09:35 Sporturi cu motor:
10:00 Sporturi extreme:
10:15
11:00 Fotbal:
12:45 Fotbal:
13:30 Fotbal:
14:15
15:00 Ciclism:
15:50 Ciclism:
15:55
16:00 Ciclism:
18:30 Fotbal:
18:45 Fotbal:
19:45 Fotbal:
20:45 Fotbal:
20:55 Ciclism:
21:00 Fotbal:
21:45 Fotbal:
22:00 Box:
00:00 Campionatul mondial de turisme
00:30 Ciclism:
01:25 Ciclism:
01:30 Fotbal:
01:40
01:45
02:15 Omnisport:

ELVIS