Results 1 to 2 of 2

Thread: kanalet shqip ne metabox 2 ?

 1. #1

  Thumbs up kanalet shqip ne metabox 2 ?

  pershendetje te gjitheve.
  a ka mundesi dikush te me tregoj se te cilet kanale shqip ne satelit mundi ti shikoj me ket risiver

  tani kam vetem
  ktv
  rtv plus
  edhe rtv 21
  keto i shikoj permes thorit tj 1235 - 8800 :)

  dhe a din dikush se deri kur jane te lire keta kanale...

  tung

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: kanalet shqip ne metabox 2 ?

  Quote Originally Posted by CodeName_23 View Post
  pershendetje te gjitheve.
  a ka mundesi dikush te me tregoj se te cilet kanale shqip ne satelit mundi ti shikoj me ket risiver

  tani kam vetem
  ktv
  rtv plus
  edhe rtv 21
  keto i shikoj permes thorit tj 1235 - 8800 :)

  dhe a din dikush se deri kur jane te lire keta kanale...

  tung
  tek eutelsat w2 16E

  ke kanale te lira dhe

  tvsh
  vision+
  rtk
  alsat
  dhe folk+ me duket. shikoji ketu

Similar Threads

 1. Kanalet shqip ne AMC4 104West encrypted ne Irdeto2
  By ddywz in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 26-03-2009, 09:33:57
 2. Vetem shqip
  By shqiptar in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 19-01-2009, 00:54:45
 3. Keyeditor ne shqip per Goldeninterstar
  By milan81 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 29-08-2008, 22:38:54
 4. Loader shqip per GOLDEN INTERSTAR
  By milan81 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 03-08-2008, 12:46:58

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •