Digi TV Film: Program TV: 22-05-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


07:00 The dark knight
09:30 Death race
11:31 The big Lebowski
13:31 Hellboy 2: The golden army
15:30 Shout
17:01 Unforgiven
19:30 The dark knight
22:00 Sisterhood of the travelling pants 2
00:01 Troy
03:00 The bourne identity
05:01 Out of Africa

Digi Film 2

06:30 Hellboy 2: The golden army
08:30 Troy
11:30 Sisterhood of the travelling pants 2
13:31 The dark knight
16:01 The bourne identity
18:01 Tequila sunrise
20:00 Death race
22:01 Hellboy 2: The golden army
00:00 Interview with the vampire
02:00 Shout
03:30 The dark knight

AXN

07:00 Disparuti
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Foc salbatic
10:00 Stargate SG-1
10:55 Zoom
11:00 Alerta medicala
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Politia portuara
16:00 Disparuti
16:55 Zoom
17:00 O lume disparuta
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Alerta medicala
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Justitie oarba
22:00 Actiune
22:30 Lunestistul 2
00:20 David Letterman Show
01:20 Justitie oarba
02:20 Actiune
02:45 Lunestistul 2
04:30 Promo

Cinemax

06:35 Cafeneaua vedetelor -
07:00 Lasii
08:25 Asasinarea lui Jesse
11:00 Hollywood Top 10
11:25 Detectivele
12:55 Prietenul
14:25 Colectionara
15:50 Hollywood Top 10
16:15 Dadaca McPhee
17:55 Detectivele
19:30 Lasii
21:00 Picasso, artist si demon
23:05 Povesti americane
00:35 Podul spre nicaieri
02:00 Harta Barcelonei
03:30 Gabriel
05:20 Educatia zanelor

HBO

06:00 Stele deasupra orasului
07:50 Re-animat
09:10 Pe locuri, fiti gata, petrecere!
11:15 Megatron
11:35 Despartiti,dar impreuna
13:20 Ana si regele
15:45 Ocean s 13
17:50 Un milion de Craciun
19:30 Cinema, cinema, cinema (s. doc.)
20:00 Dragoste mare
21:00 Viata lui Timofei Berezin
22:40 Dinastia Tudorilor
23:35 Dinastia Tudorilor
00:35 Dinastia Tudorilor
01:25 Dinastia Tudorilor
02:20 Dinastia Tudorilor
03:15 Moulin Rouge!
05:20 Pe platourile de filmare (s)

ProCinema

07:45 Tabara Lazlo
08:15 Pana cand moartea ne va desparti
08:45 Prietenii tai
09:15 Un medic in familie
10:15 Tabara Lazlo
10:45 Hi Hi Puffy Amiyumi
11:15 Happy Hour
12:30 Teo
13:45 Taca Paca
14:45 Entertainment News
15:45 Celebritate
16:00 Miss Marple 3:
18:00 Taca Paca
19:00 Un medic in familie
20:00 Serii fara limite: Unitatea
21:00 Pana cand moartea ne va desparti
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Vremea razbunarii
01:00 Prison Break
01:30 South Park
02:00 In rolul principal Pancho Villa
04:00 Prison Break
04:45 Lumea PRO CINEMA

Eurosport

09:30
09:35 Raliuri:
10:00 Maraton:
10:30 Ciclism:
11:00
11:55 Ciclism:
12:00 Tenis:
13:00 Tenis:
16:30 Ciclism:
18:30 Fotbal:
18:45 Fotbal:
19:00 Fotbal:
20:00 Omnisport:
20:25 Ciclism:
20:30 Fotbal:
20:55
21:00
22:00
22:30 Skandenberg:
23:00 Poker:
00:00 Raliuri:
00:30 Formula 1:
01:00 Fotbal:

ELVIS