Digi TV Film: Program TV: 24-05-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


07:30 Shout
09:00 Hellboy 2: The golden army
11:00 Sisterhood of the travelling pants 2
13:00 The dark knight
15:30 The last samurai
18:00 Interview with the vampire
20:00 Death race
22:00 Hellboy 2: The golden army
00:00 Lorenzos oil
02:31 The dark knight
05:00 Bird on a whire

Digi Film 2

07:01 Reality bites
09:01 The dark knight
11:31 Death race
13:30 Out of Africa
16:31 Hellboy 2: The golden army
18:30 Sisterhood of the travelling pants 2
20:30 The dark knight
23:01 Cats and dogs
00:30 Shout
02:01 Unforgiven
04:30 Hellboy 2: The golden army

AXN

07:00 Ele spioneaza
08:00 Survivor - Panama
09:00 Stargate: Atlantis
10:00 Stargate: Atlantis
11:00 Stargate: Atlantis
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Spitalul All Saints
14:00 Schimbul trei
15:00 Schimbul trei
16:00 Ele spioneaza
17:00 The Amazing Race
18:00 Internatul
19:40 Cea mai rea saptamana
20:10 Unul nu vede,celalalt nu aude
22:15 Mesaje de dincolo
23:15 Lost - Naufragiatii
00:15 Oamenii lui Paco
01:50 Lost - Naufragiatii
02:45 Internatul
04:10 Oamenii lui Paco
04:40 Promo

Cinemax

07:00 Moarte la Venetia
09:10 O sotie pentru
10:50 Floricele rosii
12:20 Legaturi de familie
13:55 O inima simpla
15:35 La bine si la rau
17:15 Paradisul
18:50 Moarte la Venetia
21:00 Dragoste interzisa
22:45 Dupa-amiaza de caine
00:45 Supraveghere
02:15 Invitati
03:40 Intre timp
05:10 Pamant si libertate

HBO

06:00 Vibratii
07:40 Romeo si Julieta se casatoresc
09:10 Concert Rihanna
10:30 Toc inalt si minte brici
11:55 Domnisoara Potter
13:25 Domnul Woodcock
14:50 Odata ca niciodata
16:15 I-am dat de capat?
17:50 Rocky Balboa
19:30 Filme si vedete
20:00 Shine a Light
22:00 Dragoste mare
23:00 Iscoada
00:40 Dealuri insangerate
02:25 Infruntarea
04:20 Destine la rascruce

ProCinema

07:00 Ziua cea mare
07:30 Ziua cea mare
08:00 Icstrim TiVi
08:30 Aventurile lui Don Coyote
09:00 Pro Motor
09:45 Hollywood Buzz
10:15 Zoom in 10
10:30 Pana cand moartea ne va desparti
11:00 Prietenii tai
11:30 Poirot
12:30 Liceenii in alerta
14:30 Lumea PRO CINEMA
15:00 Poirot
16:00 Flotila ucigasa
19:00 10 produse sau mai putin
19:30 10 produse sau mai putin
20:00 Noi toti
20:30 Sfera
23:15 Sub Pamant SRL
00:15 Gremlins 2
02:15 Sub Pamant SRL
03:00 Sfera
05:00 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV

Eurosport

09:30
09:35 Raliuri:
10:00
10:05 Ciclism:
10:40 Ciclism:
10:45 Curse de masini:
11:30 Formula 1:
12:00 Tenis:
17:00 Ciclism:
18:30 Tenis:
21:30 Tenis:
21:55 Ciclism:
22:00 Snooker:
23:15 Sporturi cu motor:
23:30 Curse de masini:
00:00 Raliuri:
00:30 Tenis:
01:30 Tenis:
02:00 Raliuri:
02:30

ELVIS