Digi TV Film: Program TV: 25-05-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


07:01 Tequila sunrise
09:00 Sisterhood of the travelling pants 2
11:01 Hellboy 2: The golden army
13:00 Death race
15:00 The bourne identity
17:01 Out of Africa
20:00 The dark knight
22:30 Reality bites

Digi Film 2

06:30 The dark knight
09:00 Death race
11:01 The last samurai
13:30 The big Lebowski
15:30 The dark knight
18:01 Cats and dogs
19:30 Sisterhood of the travelling pants 2
21:32 Hellboy 2: The golden army
23:31 Interview with the vampire

AXN

07:00 Disparuti
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 O lume disparuta
10:00 Stargate SG-1
10:55 Zoom
11:00 Alerta medicala
12:00 Spitalul All Saints
13:00 O lume disparuta
14:00 Stargate SG-1
15:00 Politia portuara
16:00 Disparuti
16:55 Zoom
17:00 O lume disparuta
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Alerta medicala
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Justitie oarba
22:00 Alias
23:00 Minti criminale
00:00 David Letterman Show
01:00 Justitie oarba
02:00 Alias
02:45 In slujba diavolului
03:30 Justitie oarba
04:35 Promo

Cinemax

07:00 Novicele
08:30 Paradisul
10:10 Cafeneaua vedetelo
10:40 53 de zile de iarna
12:10 La bine si la rau
13:50 Presimtirea
15:35 Perseverenta
17:20 Acceptat
18:55 Culmile libertatii
21:00 Dragoste dupa moarte
22:30 Miami Vice
00:40 Casa de nisip
02:35 Melissa P.
04:10 Culmile libertatii

HBO

06:00 Domnul Woodcock
07:30 Odata ca niciodata
08:55 I-am dat de capat?
10:25 Rocky Balboa
12:05 Doamna Doubtfire
14:10 Prestigiul
16:20 Craciun cu scantei
17:55 Imperiul magic
19:30 Pe platourile de filmare (s)
20:00 Beowulf
21:55 Anturaj
22:25 Larry David, inamicul public nr. 1
23:00 Resident Evil: Disparitia
00:35 In spatele liniilor inamice 2
02:10 Mere la cuptor
02:25 Va curge sange
05:00 Anturaj
05:25 Larry David, inamicul public nr. 1

ProCinema

07:15 Aventurile lui Don Coyote
07:45 Flotila ucigasa
10:15 Tabara Lazlo
10:45 Hi Hi Puffy Amiyumi
11:15 Happy Hour
12:30 Teo
13:45 Poirot
14:45 Barbati moderni
15:15 Extraterestrii in familie
15:45 Extraterestrii in familie
16:15 Noi toti
16:45 Celebritate
17:00 Ruleta destinului
18:00 Ţaca Paca
19:00 Serii fara limite
20:00 Serii fara limite
21:00 Comedia in esenta tare
21:30 Comedia in esenta tare
21:55 Fata de 10
22:00 Filmul de 10
00:00 Fetele vesele
00:30 Fetele vesele
01:00 South Park
01:30 Cu sange rece
02:15 Orasul lui Digg
04:00 Fetele vesele
04:30 Fetele vesele
04:45 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV

Eurosport

09:30 Tenis:
09:45 Sporturi cu motor:
10:00 Ciclism:
10:15
10:30
10:40 Ciclism:
10:45 Tenis:
11:10
11:15
11:30 Tenis:
12:00 Tenis: (live)
13:15
14:30
16:30 Ciclism:
18:30 Fotbal:
18:45 Tenis: (live)
20:00
21:30 Tenis:
21:55 Ciclism:
22:00 Omnisport:
22:05 Lupte Pro:
22:30 Lupte Pro:
23:25 Omnisport:
23:30 Omnisport:
23:40
23:45 Fotbal:
00:00 Tenis:
01:00 Tenis:
01:30 Ciclism:
02:25 Ciclism:
02:30

ELVIS