Digi TV Film: Program TV: 26-05-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


07:31 The dark knight
10:01 Cats and dogs
11:31 Shout
13:02 Hellboy 2: The golden army
15:01 Unforgiven
17:31 The dark knight
20:01 Sisterhood of the travelling pants 2
22:00 Death race
00:00 The big Lebowski
02:00 Reality bites
04:01 Cats and dogs
05:31 Hellboy 2: The golden army

Digi Film 2

06:00 Out of Africa
09:01 Hellboy 2: The golden army
11:00 Sisterhood of the travelling pants 2
13:01 The dark knight
15:31 Death race
17:30 Reality bites
19:32 Lorenzos oil
22:00 Bird on a whire
00:00 Unforgiven
02:30 Tequila sunrise
04:30 The dark knight

AXN

07:00 Disparuti
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 O lume disparuta
10:00 Stargate SG-1
10:55 Zoom
11:00 Alerta medicala
12:00 Spitalul All Saints
13:00 O lume disparuta
14:00 Stargate SG-1
15:00 Politia portuara
16:00 Disparuti
16:55 Zoom
17:00 O lume disparuta
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Alerta medicala
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Justitie oarba
22:00 Operatiunea de salvare
23:00 The Shield: Lege si faradelege
00:00 David Letterman Show
01:00 Justitie oarba
02:00 Operatiunea de salvare
02:50 The Shield: Lege si faradelege
03:40 Justitie oarba
04:45 Promo

Cinemax

06:15 Hollywood Top 10
07:00 Detectivele
08:35 Hollywood Top 10
09:00 Dadaca McPhee
10:35 Presimtirea
12:20 Toamna
14:05 Acceptat
15:35 Hollywood Top 10
16:00 Dadaca McPhee
17:40 Singuratatea
19:25 Detectivele
21:00 Garbo vorbeste
22:40 Paine si trandafiri
00:25 Suflete nelinistite
01:55 Prima dragoste
03:34
03:35 Nimeni
05:05 Oviedo Expres

HBO

06:00 Doamna Doubtfire
08:05 Prestigiul
10:10 Craciun cu scantei
11:45 Imperiul magic
13:20 Supercaine
14:40 Mutandu-l pe McAllister
16:10 Noi suntem Marshall
18:20 Matematica sufletului
20:00 Puterea numelui
22:00 Zece semne rele
23:40 True Blood
00:35 Razboiul ideilor
02:05 Ruptura
03:55 Puterea numelui

ProCinema

07:45 Tabara Lazlo
08:15 Pana cand moartea ne va desparti
08:45 Prietenii tai
09:15 Ruleta destinului
10:15 Tabara Lazlo
10:45 Hi Hi Puffy Amiyumi
11:15 Happy Hour
12:30 Teo
13:45 Taca Paca
14:45 Barbati moderni
15:15 Barbati moderni
15:45 Extraterestrii in familie
16:15 Extraterestrii in familie
16:45 Celebritate
17:00 Ruleta destinului
18:00 Taca Paca
19:00 Serii fara limite
20:00 Serii fara limite
21:00 Comedia in esenta tare
21:30 Comedia in esenta tare
21:55 Fata de 10
22:00 Filmul de 10
23:45 South Park
00:15 Fetele vesele
00:45 Fetele vesele
01:15 Cu sange rece
02:00 In inima noptii
03:30 Fetele vesele
04:00 Fetele vesele
04:15 Lumea PRO CINEMA
04:45 Apropo TV

Eurosport

09:30 Tenis:
09:45 Ciclism:
10:15
10:40 Ciclism:
10:45 Tenis:
11:10
11:15
11:30 Tenis:
12:00 Tenis: (live)
14:30
15:00
15:30
21:30 Tenis:
22:00 Box:
23:30 Tenis:
00:00 Tenis:
01:00 Curse de masini:
01:30 Raliuri:
02:30

ELVIS