Results 1 to 4 of 4

Thread: Nqs...

5000k SkinArt's Avatar
    Uploads
    2

Nqs...

Dihet qe digitv na ka mbajtur gjalle gjthe keto vite dhe ja dime per faleminderit, por
    Nqs DIGITV na len shendetin... cmendoni te beni ne vazhdim?
    te gjithe e dijme qe digitv nuk e shtyn me shume se kete vere... po mbajme veten me gajret "se mbase na ik edhe me shpejt ku i dihet" po cdo beni per te pare tv, sport, dhe elektrik te kuq...

Une per vete do shtrengoj fort karten ABRA, do shtrengoj ndonje sport 1 dhe 2 andej ktej sa tek AMOS sa ku te dali. Do shtrengoj fort tringun... dhe do bej nje shtrengim te forte PREMIERE gjermanise "kete here abonim i rregullt".

Po ju?

→→→Admin←←← Fiku75's Avatar
    Uploads
    39

Re: Nqs...

Quote Originally Posted by SkinArt View Post
    Dihet qe digitv na ka mbajtur gjalle gjthe keto vite dhe ja dime per faleminderit, por
    Nqs DIGITV na len shendetin... cmendoni te beni ne vazhdim?
    te gjithe e dijme qe digitv nuk e shtyn me shume se kete vere... po mbajme veten me gajret "se mbase na ik edhe me shpejt ku i dihet" po cdo beni per te pare tv, sport, dhe elektrik te kuq...

Une per vete do shtrengoj fort karten ABRA, do shtrengoj ndonje sport 1 dhe 2 andej ktej sa tek AMOS sa ku te dali. Do shtrengoj fort tringun... dhe do bej nje shtrengim te forte PREMIERE gjermanise "kete here abonim i rregullt".

Po ju?

un asgje prej ketyre qe the ti me siper, thjesht do shtrengoj fort vetem sharingun qe i kam te gjitha me sport dhe kush e ka bere sportin, por per ata qe e pelqejne, nuk mungojne edhe cicat.

Senior Member simonsatell's Avatar
    Uploads
    11

Thumbs down Re: Nqs...

e vertete lali e vetmja rruge per ato qe disponojn ethernet esht sharing por qe te mos kene dyshime asnjeri pirateria do vazhdoje punen e saj sado qe te mundohen paketat e famshme te shtrengojne rrypat e rrjetat te vetmit peshq qe do ngelin do te jene ato te pa durushmit dhe manjaket pos atyre qe ju teprojn leket per te bere abonime 450 mij lekesh ????

Senior Member flor1's Avatar
    Uploads
    1

Re: Nqs...

edhe une do te shtrengoj fort abren se me c eshte thene do ket disa surpriza,pastaj po na u dha mundesia nai dreambox bashke me nai tring me bo sharing se interneti nuk me mungon.