Results 1 to 10 of 10

Thread: Tju bej nje pyetje kot

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  05-01-2009
  Posts
  373
  Uploads
  14

  Tju bej nje pyetje kot

  Keto kodet e kanaleve kush i nxjerr?

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  05-01-2009
  Posts
  373
  Uploads
  14

  Re: Tju bej nje pyetje kot

  Quote Originally Posted by r260580 View Post
  your
  Une pys tamam jo tall ........ ti me mua

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  12-04-2009
  Posts
  152
  Uploads
  0

  Re: Tju bej nje pyetje kot

  Cfare behet ketu keshtu, u be forumi Chat...

 4. #4
  VIP Member <<fredi111>>'s Avatar
  Join Date
  16-03-2009
  Location
  Sat-television forum
  Posts
  1,757
  Uploads
  0

  Re: Tju bej nje pyetje kot

  Quote Originally Posted by gerti-83 View Post
  Cfare behet ketu keshtu, u be forumi Chat...
  Te ishte chat me fjale te edukuara do te ishte mire por shiko cfare fjalori

 5. #5
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: Tju bej nje pyetje kot

  Bejini ban direkt njerez qe shajne keshtu, mundesisht editoni edhe quote qe mos te lexohen fjale banale ne asnje vend.

  Celsat dalin auto vete? dhe ai qe i kap i pari i publikon, dalin vete tek ato sisteme qe jane thyer une keshtu mendoj.

 6. #6
  VIP Member -dr-alb's Avatar
  Join Date
  02-05-2007
  Location
  plazh
  Posts
  893
  Uploads
  27

  Re: Tju bej nje pyetje kot

  ketu ke nje program qe mund hapi nagra2

 7. #7
  VIP Member -dr-alb's Avatar
  Join Date
  02-05-2007
  Location
  plazh
  Posts
  893
  Uploads
  27

  Re: Tju bej nje pyetje kot

  ketu eshte nje program qe mund hapesh nagra 2.

 8. #8
  Contributing Member
  Join Date
  27-09-2008
  Posts
  458
  Uploads
  0

  Re: Tju bej nje pyetje kot

  o fiku nje pyetje kisha per ty meqense ke shume pervoje ke humax ku thone se mund te shofesh kanalet si tring dhe paketa te tjera vetem me humax mund ti shikosh apo dhe me ndonje dekoder tjetr dhe me pagese jane keto apo free mund te me thuash ??

 9. #9
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Tju bej nje pyetje kot

  Quote Originally Posted by billi23 View Post
  o fiku nje pyetje kisha per ty meqense ke shume pervoje ke humax ku thone se mund te shofesh kanalet si tring dhe paketa te tjera vetem me humax mund ti shikosh apo dhe me ndonje dekoder tjetr dhe me pagese jane keto apo free mund te me thuash ??

  me humax mund te perdoresh sharemax per te simuluar cardsharing si me dreambox.

  kurse per linjen ose ta fal ndonje shok dhe shikon falas ose e blen diku.

 10. #10
  Senior Member
  Join Date
  30-06-2006
  Posts
  426
  Uploads
  8

  Re: Tju bej nje pyetje kot

  a mund te me ndihmoni me ndonje program per te bere sharing me aparatin chlark tech 2100 plus, nq.s. po cfar procedure duhet te ndiqet ? Faleminderit !

Similar Threads

 1. Pyetje
  By bajern in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 16-11-2009, 14:27:57
 2. Question Nje pyetje
  By milan- in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 22-07-2009, 14:35:55
 3. pyetje
  By nesti111 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 38
  Last Post: 01-06-2009, 15:14:39
 4. Question nje pyetje
  By milan- in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 28-02-2009, 14:53:25
 5. 1 pyetje
  By utente007 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 24-01-2009, 14:54:25

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •