Digi TV Film: Program TV: 28-05-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


08:01 Troy
11:00 Tequila sunrise
13:01 Lorenzos oil
15:31 The dark knight
18:01 The bourne identity
20:01 Sisterhood of the travelling pants 2
22:00 Hellboy 2: The golden army
00:01 Reality bites
02:00 The dark knight
04:30 Unforgiven

Digi Film 2

06:30 Sisterhood of the travelling pants 2
08:31 Interview with the vampire
10:30 The dark knight
13:00 Hellboy 2: The golden army
15:01 Cats and dogs
16:31 Death race
18:30 The big Lebowski
20:31 The dark knight
23:01 Shout
00:30 Tequila sunrise
02:30 Troy
05:30 Out of Africa

AXN

07:00 Sue Thomas
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 O lume disparuta
10:00 Stargate SG-1
10:55 Zoom
11:00 Alerta medicala
12:00 Spitalul All Saints
13:00 O lume disparuta
14:00 Stargate SG-1
15:00 Politia portuara
16:00 Sue Thomas
16:55 Zoom
17:00 O lume disparuta
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Alerta medicala
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Justitie oarba
22:00 CSI - Crime si investigatii
23:00 Detectivii din Queensland
00:00 David Letterman Show
01:00 Justitie oarba
02:00 CSI - Crime si investigatii
02:50 Detectivii din Queensland
03:40 Justitie oarba
04:40 Promo

Cinemax

07:00 Viata si epoca
09:00 Dragoste interzisa
10:45 De azi pe maine
12:20 Maine este astazi
13:55 Interceptarea
15:40 Lasii
17:10 Moarte la Venetia
19:20 O sotie pentru tatal nostru
21:00 Transfer de captivi
23:00 McCabe si doamna Miller
01:00 Furie pe gheata
03:00 Podul spre nicaieri
04:30 Cap de zebra

HBO

06:00 Toc inalt si minte brici
07:30 Uranya
09:10 Kylie X 2008
10:05 Epic Movie
11:30 In cautarea fericirii
13:25 Oaspete in weekend
15:15 Cosmarul din casa de vis
16:50 O noapte la muzeu
18:40 Altcineva
20:00 Bun venit in Coreea de Nord!
21:20 Copiii Domnului
22:30 Destine la rascruce
00:05 True Blood
01:00 Parfumul: Povestea unei crime
03:25 Bun venit in Coreea de Nord!
04:25 Copiii Domnului

ProCinema

07:45 Tabara Lazlo
08:15 Pana cand moartea ne va desparti
08:45 Prietenii tai
09:15 Ruleta destinului
10:15 Tabara Lazlo
10:45 Hi Hi Puffy Amiyumi
11:15 Happy Hour
12:30 Teo
13:45 Taca Paca
14:45 Barbati moderni
15:15 Barbati moderni
15:45 Extraterestrii in familie
16:15 Extraterestrii in familie
16:45 Bau Bau
17:00 Suspect de crima 7
19:00 Serii fara limite
20:00 Serii fara limite
21:00 Comedia in esenta tare
21:30 Comedia in esenta tare
21:55 Fata de 10
22:00 Filmul de 10
00:00 Fetele vesele
00:30 Fetele vesele
01:00 South Park
01:30 Cu sange rece
02:15 Telefonul mortii
04:00 Fetele vesele
04:30 Fetele vesele
04:45 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV

Eurosport

09:30 Tenis:
09:45 Ciclism:
10:15
10:40 Ciclism:
10:45 Tenis:
11:10
11:15
11:30 Tenis:
12:00 Tenis: (live)
17:00 Ciclism:
18:30 Fotbal:
18:45 Tenis: (live)
20:30 Tenis:
20:55 Ciclism:
21:00 Sporturi de contact:
21:30
21:55
22:00
23:30 Tenis:
00:00 Tenis:
01:00 Fotbal:
02:45

ELVIS