Results 1 to 2 of 2

Thread: ndihme per aparatin e tringut

 1. #1

  ndihme per aparatin e tringut

  dua ti hedhe dhe codet me dore ketije aparati me duhet nje soft + loderi

 2. #2
  Senior Member flor1's Avatar
  Join Date
  09-02-2009
  Location
  TIRANE;SHQIPERI
  Posts
  159
  Uploads
  1

  Re: ndihme per aparatin e tringut

  kjo eshte tema e tring:
  http://www.satsupreme.com/showthread.php?t=74694
  shiko se duhet ta kesh ketu.

Similar Threads

 1. procedura per futjen e keys ne aparatin e sat+
  By the_shepherd in forum Albanian / Shqip
  Replies: 8
  Last Post: 02-12-2010, 21:55:21
 2. Question Nje mendim per aparatin OPTIBOX 550S
  By aldo224 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 8
  Last Post: 05-10-2009, 16:34:12
 3. Replies: 24
  Last Post: 29-08-2009, 20:10:17
 4. Question Ndihme
  By tironci in forum Albanian / Shqip
  Replies: 9
  Last Post: 01-11-2008, 19:32:48

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •